Myślenice. Trzech chuliganów pobiło przechodnia. Wszystko zarejestrował monitoring

Myślenice. W nocy z 14 na 15 lipca trzech mężczyzn brutalnie pobiło przechodnia. Ofiara znalazła się w szpitalu. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez miejski monitoring.

Jak podaje na Facebooku policja z Myślenic, poszkodowany mężczyzna został zaczepiony w nocy przez trzech agresywnych chuliganów. Zażądali oni od mężczyzny telefonu i pieniędzy. Gdy ten odmówił, zaczęli go kopać i bić. Nie przestawali nawet wtedy, gdy mężczyzna upadł na ziemię.

Zatrzymanie napastników

Pracownik obsługujący miejski monitoring zauważył całe zajście na kamerze i natychmiast wezwał policję. Funkcjonariuszom jeszcze na miejscu udało się zatrzymać jednego ze sprawców. Kilka godzin później aresztowano dwóch pozostałych napastników. Wszyscy trzej są mieszkańcami gminy Myślenice. Za napad agresywnym mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Pobity przez nich mężczyzna trafił do szpitala - na szczęście skończyło się tylko na kilku szwach i niewielkich potłuczeniach.

Jeśli jesteś bardziej wymagającym czytelnikiem, to musisz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

Więcej o:
Komentarze (97)
Myślenice. Trzech napastników pobiło przechodnia
Zaloguj się
 • marc.pl

  Oceniono 50 razy 32

  W Radomiu neofaszyści na ulicy skopali po głowie fotografa podczas manifestacji KOD i fotograf pójdzie siedzieć. Obawiam się że pobity w Myślenicach może mieć duże kłopoty gdy okaże się że bandyci mają jakieś powiązania z ONR lub młodzieżą wszechpolską.

 • takaprawda2015

  Oceniono 56 razy 26

  Jako że nie podali narodowości to sprawcami pewnie byli POLACY KATOLICY.

 • crowley_666

  Oceniono 27 razy 21

  znam gości:

  - jeden mały, bezzębny, z bolącym kolanem

  - drugi wysoki, łysy, w kradzionych adidasach

  - trzeci z nartami, mówił pozostałym, że ich ułaskawia z góry!

 • heliheli

  Oceniono 22 razy 20

  Prokurator wyjasnia - oskarzony najpierw obrazil slownie 3 podazajacych spokojnie do domu obywateli , potem rzucil sie na nich i zaatakowal powodujac ciezkie obrazenia ciala u wszystkich 3 . Napadnieci zostali zmuszeni do obrony koniecznej . Napastnikowi grozi 12 lat wiezienia

 • ps11111ps

  Oceniono 20 razy 18

  Myślenice - Zagłębie pisowszczyzny, okręg wyborczy Szydło

 • izbkp

  Oceniono 20 razy 18

  No co Wy? Przecież widać, że to zapewne działacz opozycji, agresywnie zaczepia trzech patriotów, białych, katolików. Bije ich okiem w kolana, nosem wali ich po pięściach a podbródkiem strzela ich po łokciach. Nie mówiąc już o tym, że całym ciałem rzuca się na ich obuwie. Jak nic, jak tylko wyjdzie ze szpitala to dostanie zarzuty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX