Wypadek w wesołym miasteczku w Okunince. 11-latek porażony prądem

11-letni chłopiec został porażony prądem na terenie wesołego miasteczka w Okunince w woj. lubelskim. Chłopiec, chcąc ominąć kałużę, złapał za ogrodzenie.

11-latek był z rodziną na wakacjach w Okunince nad jeziorem Białym. Wspólnie z bliskimi poszedł do wesołego miasteczka. Kiedy próbował ominąć kałużę, złapał dłonią za siatkę ogrodzeniową i został porażony prądem. Trafił do szpitala, ale jego życiu nic nie zagraża.

"Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz pracownicy zakładu energetycznego. Ci ujawnili tam szereg uchybień, między innymi uszkodzone przewody elektryczne zanurzone w wodzie" - informuje lubelska policja.

Jak dowiaduje się portal Gazeta.pl, na razie nikt nie został zatrzymany. Policja prowadzi postępowanie w sprawie narażenia na niebezpieczeństwu traty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Osobie, która usłyszy ewentualne zarzuty, może grozić do 3 lat więzienia. W przypadku działania nieumyślnego - do roku.

Jeśli jesteś bardziej wymagającym czytelnikiem, to musisz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

W tym miejscu rzeka spotyka się z morzem. Gdy spojrzysz na nie z góry, zobaczysz piękne zjawisko

Więcej o:
Komentarze (11)
Wypadek w wesołym miasteczku w Okunince. 11-latek porażony prądem
Zaloguj się
 • zerozer52

  Oceniono 5 razy 3

  Kasa, misiu, kasa.

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 2

  Sprawa prosta, jeżeli kable zasilające są przemierzone i zdatne do użytkowania to takie problemy nie występują. Z tego co opisano to ich wartość eksploatacyjna pozostwaia wiele do życzenia a protokoły pomiarów nieprawdziwe, kto podpisał i kto mierzył? Czy nie powinny być podwieszone?

 • motyw4

  Oceniono 1 raz 1

  Polska wschodnia tak się właśnie odgradza - płotem pod prądem - od pedalstwa, ciapatych i innych żydów. Widać tu szkołę budowania elektrycznych ogrodzeń "by Sobibór".

 • proteusz33

  Oceniono 3 razy -1

  Niedaleko Okuninki,w Zagłęboczu,też postawili w tym roku Wesołe Miasteczko.Klientów niewielu bo dzieciaki wolą kąpać się w jeziorze

 • js08836

  Oceniono 3 razy -3

  Jeśli właściciel zrobił, to celowo 3 lat paki. Jeśli nieumyślnie 1 rok.

 • jozbieszczad

  Oceniono 23 razy -9

  *****Policja prowadzi postępowanie w sprawie narażenia na niebezpieczeństwu traty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

  Niezłe .
  I nie mów ,że to przypadek mk -sraty traty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX