Makabryczne odkrycie w Bytomiu. Ciała matki i córki leżały w łóżkach w mieszkaniu

W mieszkaniu przy ul. Kolejowej w Bytomiu znaleziono zwłoki 79-letniej kobiety i jej 50-letniej córki. Policję i straż zaalarmowali mieszkańcy budynku, którzy od kilku tygodni nie widzieli sąsiadek i zwrócili uwagę na nieprzyjemny zapach.

W bloku nieopodal dworca autobusowego w Bytomiu, na ulicy Kolejowej, dokonano makabrycznego odkrycia. Wszystko zaczęło się od zgłoszenia mieszkańców budynku do spółdzielni mieszkaniowej, którzy zwrócili uwagę na nieprzyjemny zapach na klatce i nieobecność dwóch sąsiadek.

Jak opisuje lokalny portal bytomski.pl, obie kobiety nie miały zwyczaju wyjeżdżać, a nie były widziane przez sąsiadów przez kilka tygodni.

Bytom. Dwie martwe kobiety w mieszkaniu

Po zawiadomieniu spółdzielnia zgłosiła się do policji i straży pożarnej. Strażacy, którzy weszli do mieszkania znaleźli dwie leżące na łóżkach kobiety w wieku 79 i 50 lat. Zwłoki matki i córki były już w stanie zaawansowanego rozkładu.

Ze względu na stan zwłok nie można było od razu ustalić prawdopodobnej przyczyny śmierci kobiet. Wykaże to dopiero zlecona sekcja zwłok, policja z Bytomia natomiast bada okoliczności zgonu matki i córki.

Jeśli jesteś bardziej wymagającym czytelnikiem, to musisz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

Więcej o: