W Opolu trwają poszukiwania 14-letniej Amelii Orlańskiej. Policja prosi o pomoc

Opolska policja szuka zaginionej Amelii Orlańskiej. 14-latka wyszła z domu i zaginęła bez śladu.

Zaginęła 14-letnia Amelia Orlańska. Policja prosi o pomoc

Policjanci z Opola poszukują zaginionej 14-latki, Amelii Orlańskiej. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dziewczyna zaginęła 12 lipca. Amelia Orlańska wyszła z domu i do teraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Policja prosi o pomoc. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o możliwym miejscu pobytu Amelii, proszone są o bezpośredni kontakt z Komisariatem II Policji w Opolu (numer kontaktowy: 77 455 69 97) lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112 dla telefonów komórkowych.

Jak wygląda poszukiwana dziewczyna? Rysopis Amelii Orlańskiej

Zaginiona Amelia Orlańska urodziła się 3 sierpnia 2004 roku.

Wzrost ok. 160 cm, szczupła budowa ciała. Ciemne włosy sięgające ramion, brązowe oczy. Dziewczyna ma blizny na obu rękach i udach. Nosi kolczyk w nosie.

W chwili zaginięcia Amelia Orlańska była ubrana w jasną koszulkę na ramiączkach, krótkie, czarne spodenki z białymi paskami oraz czarne adidasy z pomarańczową podeszwą.

Wiesz, gdzie może przebywać Amelia Orlańska? Skontaktuj się z Policją

Wszystkie osoby, które mają jakikolwiek kontakt z zaginioną dziewczyną lub wiedzą coś o miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z Policją. Z komisariatem Policji w Opolu można skontaktować się telefonicznie, wybierając numer 77 455 69 97. Wszelkie informacje dotyczące zaginionej dziewczyny można przekazywać także w każdej jednostce Policji na terenie kraju lub dzwoniąc na numer kontaktowy 112.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o: