69-latek został przygnieciony przez ciągnik. Do szpitala zabrał go helikopter LPR

Wczoraj w Ruszkowicach obok Niemczy (woj. dolnośląskie) doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna w wieku 69 lat został przygnieciony przez ciągnik - tak podaje tvsudecka.pl.

Do wypadku doszło w trakcie wycinki w lesie. Ciągnik przewrócił się na mężczyznę, gdy ten odciągał ścięte drzewo. Poszkodowany mógł spędzić w pułapce nawet kilka godzin. Portal kontakt24 informuje, że mężczyznę znalazł jego syn, który od razu wezwał pomoc. Około godz. 21 na miejsce przyjechało kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz pogotowie.

Pijany 21-latek prowadził ciągnik i wjechał w drzewo. Pasażer zmarł na miejscu >>>

69-latek w szpitalu

Mężczyzna został uwolniony spod ciągnika, a potem przewieziony na boisko w pobliskim Przerzeczynie. Stamtąd zabrał go śmigłowiec LPR. Poszkodowany trafił do specjalistycznego szpitala we Wrocławiu. W czasie akcji ratowniczej przez cały czas był przytomny.

Więcej o:
Komentarze (3)
Ruszkowice. Mężczyzna przygnieciony ciągnikiem w lesie
Zaloguj się
 • Oceniono 1 raz 1

  Kilka lat temu u mnie na wsi był taki przypadek, ze traktor przejechał traktorzystę [kierowcę]. Śmiesznie to brzmi. A było to tak. Traktor, taka samoróbka tzw "papaj". Traktor wolno jechał, traktorzysta się pochylił do przodu, koła wpadły w dołek, traktorzysta stracił równowagę i spadł. tylne koło najechało i traktor zatrzymał się na drzewie, a traktorzysta przed bramą u św. Pietra.

 • ja5569

  Oceniono 1 raz -1

  Dla rolnikow nie ma emerytury... pracuja, poki sily w rekach.

 • ja5569

  Oceniono 1 raz -1

  W pierwszej chwili myslalem, ze LPR to oznacza Liga Polkich Rodzin. Ale ty chyba chodzi o Lotnicze Pgotowie Ratunkow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX