Koszmarna ulewa w Poznaniu i okolicach. Pod samochodem zarwała się jezdnia

Trwa usuwanie skutków nawałnicy, do której doszło dziś w nocy w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Strażacy interweniowali 130 razy.

Zablokowane tory tramwajowe, samochody "uwięzione" pod wiaduktami, zalane drogi i chodniki - to tylko niektóre ze skutków ulewy, do jakiej doszło dziś w nocy w Poznaniu i okolicach. 

"Na jednej z ulic pod samochodem zarwała się jezdnia" - czytamy w serwisie RMF24. "Nie działają wciąż sygnalizacje na skrzyżowaniach ulic: Słowiańskiej z Mieszka I, Marcelińskiej z Bułgarską, a także Grunwaldzkiej z Jeleniogórska" - informują z kolei dziennikarze "Gazety Wyborczej"

Gwałtowne zmiany w pogodzie dotarły także do Polski. Czy wiesz, jak się zachować podczas burzy z piorunami?

Więcej o:
Komentarze (11)
Koszmarna ulewa w Poznaniu i okolicach. Pod samochodem zarwała się jezdnia
Zaloguj się
 • vito14

  Oceniono 8 razy -2

  Podobna sytuacja: droga rozmyta przez ulewny deszcz tylko, że jak u ruskich to był tytuł "Fuszerka na MŚ" a jak u nas to " Koszmarna ulewa w Poznaniu i okolicach. Pod samochodem zarwała się jezdnia" - ach ta propaganda, a macie pretensje do TVP-is, a sami nie jesteście lepsi.

 • krzy-czy

  Oceniono 9 razy -3

  ileż to rtadości było wczoraj gdy u ruskich jakiś chodnik rozmyło.

 • cezar85

  Oceniono 17 razy -3

  szybko, jeszcze raz dajcie tego newsa o rozpadającej się ścieżce w Rosji

 • c.t.k

  Oceniono 15 razy -3

  No proszę,"zarwała się jezdnia".Wczoraj po podobnym wypadku w Niżnym Nowogrodzie,GW,z satysfakcją napisała"rozpadła się droga na nowoczesny obiekt. Nie wytrzymała bowiem mocnych opadów deszczu. Sytuacja obrazuje słabość i prowizoryczność infrastruktury przygotowanej na mundial":))))

 • supertlumacz

  Oceniono 18 razy -4

  Zarywają się tylko drogi postsolidarnościowe, a niemieckie i PRL- owskie nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX