40-latek skoczył "na główkę" do jeziora w Ostrowie Lubelskim. Zginął na miejscu

Tragiczny wypadek nad jeziorem Miejskim w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 40-letni mężczyzna, który wskoczył do wody "na główkę".

Około 40-letni mężczyzna umarł po tym, jak w środę wieczorem wskoczył "na główkę" do jeziora Miejskiego w Ostrowie Lubelskim - informuje "Dziennik Wschodni". Mimo że ratownicy zdołali wyciągnąć mężczyznę na powierzchnię, prowadzona resuscytacja krążeniowo-oddechowa zakończyła się niepowodzeniem. 

W akcji ratunkowej brali udział policjanci i specjalistyczna grupa płetwonurków straży pożarnej z Lublina. 

Skok "na główkę" - czym może się skończyć?

Na nagraniu opublikowanym przez kanał "Reżyser Życia" widać grupkę nastolatków, którzy wypoczywają nad jeziorem. Głównym bohaterem jest Daniel, którego koledzy i koleżanki namawiają, żeby skoczył do wody "na główkę". - Dawaj, skoczymy, wrzucimy filmik na Facebooka, lajki się uzbiera - mówi jeden ze znajomych. Tylko jedna dziewczyna odradza skok - Jak powie, żebyś skoczył w ogień, to też skoczysz? - pyta. Przegrywa jednak z presją tłumu: Daniel decyduje się na skok "na główkę" do jeziora, w widz robi to z nim, bo cały film nagrany jest z perspektywy nastolatka. Gdy chłopiec nurkuje, okazuje się, że pod taflą wody jest duży konar drzewa, w który chłopiec uderza.

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

Więcej o:
Komentarze (47)
40-latek skoczył "na główkę" do jeziora w Ostrowie Lubelskim. Zginął na miejscu
Zaloguj się
 • agilmagil

  Oceniono 32 razy 16

  Druga cześć tekstu dotyczy kampanii społecznej na temat niebezpieczeństwa związanego ze skokami. Pan redaktor płynnie przeszedł od opisu wypadku do opisu zaaranżowanej sytuacji. Cóż, dobre dziennikarstwo...

 • dziadekjam

  Oceniono 32 razy 12

  Nowe "dziennikarstwo" - mieszanie faktów ze spotem reklamowym...

 • c_lod

  Oceniono 19 razy 11

  Tekst miesiaca.

 • Piotr Adamczyk

  Oceniono 13 razy 7

  Ale w artykule nie jest powiedziane dlaczego zginął , od samego skoku do wody się nie ginie. Utopił się , uderzył głową w coś , był pijany i nastąpił szok i zawał ? Co się stało ????

 • marcin1948

  Oceniono 17 razy 7

  Autor njusa mechanicznie już zaczął pisać tak jak na kursach ich uczyli....A że wiek sie niezgadza ?? Co to takiego dla wybiórczej,nie takie bajki ludziom do łbów wciskali.

 • jgie2

  Oceniono 4 razy 4

  Przecież wyraźnie pisze, że nie nastolatek - "Gdy chłopiec nurkuje, okazuje się, że pod taflą wody jest duży konar drzewa, w który chłopiec uderza."

 • uploadhelski

  Oceniono 10 razy 4

  Może jakaś informacja o przyczynie śmierci? Szok termiczny, zawał, udar? A może uderzenie w dno lub inną przeszkodę? Co to w ogóle ma być? Artykuł?

 • Oceniono 3 razy 3

  Z tekstu nie wynika co dokładnie b yło przyczyną śmierci, więc obstawiam potrącenie przez pijanego rowerzystę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX