Czersk. Podjechał na stację i zatankował paliwo. Ale nie zapłacił, bo zasnął. Był tak pijany

Policjanci z Czerska zatrzymali kierującego samochodem BMW, który prowadził auto mając prawie 2,5 promila w organizmie. Mężczyzna przyjechał na stację benzynową zatankował paliwo, jednak nie zdążył zapłacić, bo w tym czasie zasnął za kierownicą.

We wtorek w nocy policjanci odebrali zgłoszenie, że na stację benzynową podjechał samochód, którego kierowca po zatankowaniu nie uregulował płatności, bo zasnął pod dystrybutorem.

Interweniujący policjanci przerwali mężczyźnie "drzemkę". Jednak już po otwarciu drzwi od pojazdu, wiadomo było co prawdopodobnie przyczyniło się do tego całego zdarzenia. Policjanci od mężczyzny bardzo wyraźnie poczuli zapach alkoholu. 19-latek na widok mundurowych stał się bardzo agresywny, stawiał opór, nie wykonywał poleceń. Policjanci szybko przywołali do porządku pobudzonego kierowcę, który był wulgarny wobec interweniujących stróżów prawa.

Alkomat u mieszkańca gminy Czersk wykazał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a samochód odholowano.

W najbliższym czasie śledczy przedstawią 19-latkowi zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości oraz  znieważenia funkcjonariuszy. O jego dalszym losie zadecydują prokurator i sąd. Oprócz utraty prawa jazdy na minimum 3 lata, grożą mu dwa lata więzienia oraz wysoka kara finansowa.

Więcej o:
Komentarze (28)
Czersk. Podjechał na stację i zatankował paliwo. Ale nie zapłacił, bo zasnął. Był tak pijany
Zaloguj się
 • race444

  Oceniono 21 razy 13

  BMW, 19 lat, 2,5 promila alkoholu. Dobrze, ze zasnal za kierownica bo moze bysmy czytali o kolejnej tragedii.

 • plobywatel

  Oceniono 8 razy 8

  Kolejna „ofiara” BMW 😜

 • drdr2

  Oceniono 11 razy 7

  ale po obudzeniu zapłacił za paliwo, czy nie?

 • antekpociecha

  Oceniono 4 razy 4

  Polak mieszkający gdzieś daleko który wyjechał z kraju w latach PRL czytając o wypadkach drogowych i innych wyczynach kierowców pomyśli że w Polsce jest tyle BMW co kiedyś maluchów

 • xinfx

  Oceniono 1 raz 1

  Jak widzę BMW to nie ryzykuję, i trzymam się z dala.

 • plobywatel

  Oceniono 1 raz 1

  BMW - Będziesz Miał Wiezienie !

 • 0

  Oj to złamanie przepisów za kółkiem się nie pije- obok owszem jak ten parę dni temu magik który pił koło samochodu robiąc sobie z dachu samochodu stół

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX