Komentarze (286)
Marsz Równości w Częstochowie zakończy się pod Jasną Górą
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • edwardrydz

  Oceniono 17 razy 3

  Dlaczego pod Jana Gora? Powinien sie akonczyc w kaplicy klasztornej.

 • flanemco

  Oceniono 6 razy 2

  Lisicki i Cejrowski to szkaradne mendy...

 • jackmike

  Oceniono 2 razy 2

  Patologicznie zaburzony osobnik Franek Dolas dostał banana na swoim koncie, a teraz wypełzł z nowego "konto Adwords" i domaga się jazdy na dwa baty :)

 • jackmike

  Oceniono 12 razy 2

  Zaburzenie homofobiczne jest skorelowane z niskim stopniem edukacji i zacofaniem społeczeństw.
  PRAWDA

  Kraje nisko rozwinięte z ubogim dostępem do edukacji oraz wysokim poziomem biedy to kraje z najwyższymi wskaźnikami przypadłości homofobicznej. Zjawisko to jest zminimalizowane w krajach wysoko rozwiniętych z powszechnym dostępem do wiedzy i edukacji.

 • tuskowyemeryt

  Oceniono 8 razy 2

  "Disco-Polo w obronie tradycyjnego modelu rodziny"

  Trzymcie mnie, bo nie zniesę. xD

 • shtalman

  Oceniono 10 razy 2

  Dlaczego nie było trzeciej wojny światowej!? Zdrajca Kukliński przecież pokazał że bomby atomowe Rosjan i NATO była skierowane na ten durny kraj i naród, teraz byłoby już po wszystkim i pokój panował na świecie, średnia światowego IQ też by poszła w górę natychmiast po grzybkach

 • benzyl

  Oceniono 10 razy 2

  No i dobra, niech kato-oszołomy zrobią wyprawę krzyżową na LGBT, albo inny najazd, i będzie ogólna naparzanka, bu ha ha ha

 • wiesscar

  Oceniono 22 razy 2

  Chodzi o to zeby byla wolnosc.
  KK niech bedzie skoro chce.
  LGBTQ niech beda skoro chca.
  Byle jakos wszyscy w Polsce pokojowo sobie zyli.
  Nikt nikogo nie zabijal, nie ranil, nie naruszal spokoju jeden drugiemu.

 • wiesscar

  Oceniono 18 razy 2

  "Krzysztof Olaf Charamsa (ur. 5 sierpnia 1972 w Gdyni) – polski suspendowany duchowny katolicki, były drugi sekretarz Międzynarodowej Komisji Teologicznej przy Kongregacji Nauki Wiary w Rzymie w latach 2011–2015, teolog i poeta. Specjalizował się w teologii dogmatycznej i fundamentalnej oraz metodologii teologicznej, krytyk Kościoła katolickiego.
  W sobotę 10 października 2015 dokonał publicznego coming outu jako osoba będąca w związku homoseksualnym. W związku z naruszeniem zasady celibatu Stolica Apostolska stwierdziła, że nie może wykonywać swoich zadań w Kongregacji Nauki Wiary i na uniwersytetach papieskich.
  Coming out Krzysztofa Charamsy wzbudził wiele kontrowersji i spowodował oświadczenia mediów, którym udzielił wywiadów. Udzielił on kilku dorozumianych jako ekskluzywnych wywiadów tygodnikom takim jak Newsweek, Wprost oraz Tygodnik Powszechny. Dla tego ostatniego wywiad ukazał się 7 października, trzy dni przed coming outem. Charamsa nie ujawniał w nim swojej orientacji ani planowego coming outu. Ksiądz udzielił też wywiadu do filmu dokumentalnego Artykuł osiemnasty. Fragment tego filmu pojawił się w sieci dzień przed konferencją prasową w Rzymie i wywołał burzę w polskich mediach. W następnych dniach pojawiły się kolejne fragmenty wywiadu z wypowiedziami Charamsy.
  17 października biskup pelpliński Ryszard Kasyna nałożył na ks. Charamsę karę suspensy, zakazując mu wykonywania aktów władzy święceń oraz noszenia stroju duchownego. Opuściwszy Rzym, zamieszkał ze swoim partnerem w Barcelonie."
  wikipedia

 • lucek10

  Oceniono 62 razy 2

  Proszę tych "narodowców", by na kontrmanifestację wzięli swoje rodziny. To znaczy dzieci, żony, partnerów (także tych homoseksualnych). Wtedy zobaczymy, jakiego modelu rodziny bronią. Obawiam się, że będzie problem. Panie Bosak, kiedy poznamy pana chłopaka?

 • ewulka987

  Oceniono 1 raz 1

  Jako katoliczka uważam ,że nie po to Bóg stworzył homoseksualistów ,aby polski Kościół mógł ich piętnować i wieszać na nich psy ,podczas gdy ochrania i milczy wobec pedofilów w sutannach.

 • wiesscar

  Oceniono 3 razy 1

  Obywatel Rydzyk powiedzial publicznie ze moze nie pojsc do wyborow. Po co mu dawac kase panstwowa jak fochy z obowiazkiem obywatelskim w tym swoim radiu odstawia.

 • wiesscar

  Oceniono 3 razy 1

  Zamiast tego muzeum lepiej by bylo oplacic za te 80 baniek np. 10 lat transmisji RM i RT.
  Ludzie biedni z Rodziny RM i inni by nie wplacali na dziela i by sie lepiej odzywiali i na lekach nie oszczedzali.
  No ale ojciec Rydzyk lubi zebrac na antenie i co z tym poradzic. Woli muzea. Wywalic kase w mury.

 • stachkaz47

  Oceniono 9 razy 1

  Wszyscy FASZYŚCI z JASNEJ GÓRY się ujawnili.
  Tak ich tęcze w brunatne ślipia kłuje.

 • wiesscar

  Oceniono 7 razy 1

  Jasna Góra: KK jest instytucją ponadnarodowa. Jednak środowiska narodowe też mogą w nim istnieć i to wg mnie nic złego że sobie robią swoje pielgrzymki. Chodzi mi jednak by takie środowiska jak Gazeta Polska Sakiewicza czy Gazeta Warszawska raczej nie szły w buty ZChN bo wiadomo jak ci zetchaenowcy się potem zachowywali.

 • loneman

  Oceniono 7 razy 1

  To teraz braciszkowie i obludny kler maja okazje wykazac sie "obiektywnym" podejsciem do ludzi bo w tych kregach tez sa ludzie jacy chetnie by nalezeli lub nadal sa w kk ale odrzuca ich "religia milosci" jaka zamiast dobrem interesuje sie czyims kroczem i seksualnymi preferencjami :/

 • jackmike

  Oceniono 11 razy 1

  Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób za pomocą głosowania.
  FAŁSZ

  W rzeczywistość głosowania zarządało lobby homofobicznych ideologów, którym nie spodobała się decyzja APA, podjęta w efekcie zarówno wykrycia licznych fałśzerstw, za pomocą których uprzednio zaklasyfikowano jako chorobę (np. badano pacjentów szpitali psychiatrycznych, a następnie generalizowano wyniki na całą populację), jak i rzetelnych metodologicznie zweryfikowanych badań np. Evelyn Hooker. Głosowanie dotyczyło cofnięcia wypisania z listy zaburzeń i to głosowanie przegrało lobby ideologów, powiązanych z homofobicznymi sektami religijnymi.

 • jackmike

  Oceniono 9 razy 1

  Homofobia jest elementem faszyzmu.
  Prawda

  Faszyzmem inspirował się Adolf Hitler, tworząc w Niemczech ustrój narodowosocjalistyczny. W niemieckiej wersji faszyzmu, czyli narodowym socjalizmie ważnymi elementami był także rasizm, walka z religią lub instrumentalne wykorzystywanie jej, antysemityzm, homofobia i szowinizm, które włoski faszyzm z czasem zaczął przejmować po współpracy Adolfa Hitlera z Benito Mussolinim.

 • wiesscar

  Oceniono 11 razy 1

  Tacy Wesolowski i Gil to komu sie spowiadali?
  Bo to ciekawe jest.
  Jezeli z tych grzechow sie spowiadali to jakis/jacys ksieza spowiednicy wiedzieli ze to sa czynni pedofile.

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 11 razy 1

  A co nie jest "durne pod Jasną Górą", panie Giertych?
  Bo mi ostatnio nie udaje się znaleźć niczego niedurnego, a nawet przyzwoitego na jasnej Górze.
  Może pan, syn ekseuroposła, autora brukselskiej rozprawy negującej teorię ewolucji, mi wyjaśni.

 • guarnica

  Oceniono 13 razy 1

  Czekam kiedy narodowcy zorganizują kontrdemonstrację przeciwko banderowcom w Kijowie. Pojechali pilnować plaży w Rimini to dlaczego nie w Kijowie.

 • tadjan

  Oceniono 17 razy 1

  nie ma już takiego miejsca na polskiej ziemi jak jasna góra....... to jest łysa góra, miejsce nienawiści, złodziejstwa i niszczenia państwowości. Sanktuarium maryjne zniknęło na wieki wieków.

 • Lucyna Felkowska

  0

  Moi kochani ludzie tam idą aby się pomodlić. Czemu organizatorzy nie zgłosili pielgrzymki na Jasną Górę? Chodziło tylko i wyłącznie o prowokacje i to jest przykre.

  Nawiasem mówiąc wspieram osoby homoseksualne nie wspieram homo-terroryzmu

 • ewulka987

  0

  Co jest większym grzechem pedofilia wśród kleru i zamiatanie tego pod dywan, czy życie w zgodzie ze sobą i z tym jakich stworzył ludzi Bóg z ich odmienną orientacją ? Zadufany w swej nieomylności polki ,pisowski Kościół nie potrafi zachować się przyzwoicie.

 • wiesscar

  Oceniono 8 razy 0

  Jedna dla orientacji z wielu informacji w mediach świeckich o kondycji moralnej kleru:
  fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/mnichow-ksieza-pobili-sie-na-plebanii/ry2p3md

  Skarbonka opuścił parafie.

 • Stan Majewski

  Oceniono 14 razy 0

  ..@wojtek karlik
  To sqrviel troll rusko-PISSdzielski
  404. That’s an error.
  The requested URL was not found on this server. That’s all we know.

 • Stan Majewski

  Oceniono 16 razy 0

  Chlopcy faszystowcy moze ksiazki by spalili na malym stosiku ? Tak malym jak ich przyrodzenia ? Jako wotum i dowod ich GLEBOKIEJ (w dupie) religii.

 • jackmike

  Oceniono 10 razy 0

  Istnieją dowody na psychologiczne i środowiskowe podłoże homoseksualizmu.
  FAŁSZ

  Żadne z tego typu tez nie znalazły naukowego potwierdzenia. Nauka, w tym medycyna nie zna źródeł kształtowania się orientacji seksualnych, co dotyczy nie tylko homo, ale również heteroseksualizmu. Wciąż nie wiadomo co wykształca w człowieku orientację seksualną. Najwięcej naukowców optuje za teorią epigenetyczną - wpływu hormonów w życiu płodowym.

 • teczowy.husarz.bat.na.chamow

  Oceniono 8 razy 0

  Czestochowa - Jasna Gora - bardzo kontrowersyjne miejsce - kiedy Kazimierz Pulaski, przywodca Konfederatow Barskich chcial bronic sie na murach Jasnej Gory przeciw zwniewalajacym Polske Rosjanom, zakonnicy odmowili wpuszczenia ich do twierdzy. W rezultacie Pulaski i Konfederaci Barscy (Wystepujacy z Matka Boza na sztandarach), musieli uzyc fortelu by przejac twierdze i stawic czola rosyjskim najezdzcom.
  Ergo: nic sie nie zmiemia - narodowcy i radiomaryjcy (opcja rosyjska) nie chce oddac Czestochowy broniacym Polski Patriotom.

 • emeni

  Oceniono 8 razy 0

  Ja tam nie widzę problemu. Z manifestacji nikt nie powinien być wykluczony, bo mamy (?) obywatelską równość i wolność wyrażania poglądów w przestrzeni publicznej. Fundament demokracji. Mogą również wparować do klasztoru, bo kleszy frazes głosi, że "kościół to ludzie" a zakładam, że wśród LGBT jest sporo wiernych zabobonowi owiec i baranów.

  Ale dokładnie to samo mogę napisać i o ONR, który w mojej opinii również ma niezbywalne prawo do manifestowania, wynikające z demokracji.

  Irytujące jest jak ekstremiści z lewicy bądź prawicy zakazują sobie nawzajem. Niczym się nie różnią w swojej zajadłości i fanatyzmie. Dwie strony tego samego medalu.

 • wiesscar

  Oceniono 16 razy 0

  KK to organizacja finansowa sprzedajaca ludziom szukajacym pocieszenia idee ze zalatwi im niebo ktore dokladnie nie jest opisane.
  Sprzedaja kota w worku, usluge bez gwarancji.
  Chodzi o to by pracowali ksieza 4h w tygodniu.
  Za udzielane sakramenty placili po 1zl od sakramentu a nie odwrotnie czyli wierni ksiezom.
  Porobia na pol etatu po fabrykach u kapitalistów to sie zycia naucza i beda zyciowi.
  No i KK bedzie tanszy bo jest drogi - cala kasa ktora zbiera to sa bardzo duze kwoty.

 • stachud

  Oceniono 14 razy 0

  Przypomnę katolikom, tym co rzadko do kościoła chodzą i pisma świętego nie czytają, że Jezus z celnikami jadł.

 • aa1000

  Oceniono 6 razy 0

  A czy niezorganizowani pedofile mogą się zbierać pod jasńą górą?

 • uthark

  Oceniono 22 razy 0

  Prawactwo pokazuje, jak jest nietolerancyjne. Im wolno iść pod Jasną Górę, innym nie. Prawactwo uzurpuje sobie prawo do decydowania, co komu wolno - zupełnie jak komuniści lub naziści.

 • leszlong

  Oceniono 26 razy 0

  "Wśród zgromadzeń są m.in.: „Śląsk przeciw dewiacji!”, „Obrona tradycyjnego wzorca rodziny”, „Disco-Polo w obronie tradycyjnego modelu rodziny”"

  Narodowcy to jednak są genetycznymi idiotami. Częstochowa to nie jest Śląsk! To jest Małopolska!!
  A z tym disco-polo (po narodowo-polsku prawidłowo winno być "disko-polo") to już przesada. Od razu widać poziom narodowców i ich kunszt muzyczny.

 • tomek.tw22

  Oceniono 30 razy 0

  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu

 • jackmike

  Oceniono 20 razy 0

  Brawo LGBT! Ciekawe na jakiej podstawie homofob Giertych uznał, że w Częstochowie nie ma gejów?

 • polakadam

  Oceniono 22 razy 0

  Watykanska okupacja Polski. Sejm ani prezydent RP nie ma żadnego wpływu na obsadę stanowisk w KRK. Jak mówił Franciszek, każdy ksiądz i biskup jest obywatelem Watykanu i tylko tej władzy podlega. Dr. prawa z UW P. Borecki od wielu lat wskazuje polakom, że KRK jako jedyna instytucja w Polsce nie ma obowiązku prowadzenia ksiąg handlowych, czyli państwo polskie nie ma żadnej na mocy konkordatu możliwości zweryfikowania finansów KRK. Ostatnio nawet NIK się przestraszył i zrezygnował z kontroli finansów KRK odnośnie dofinansowania z UE i rozliczenia zgodnie z dyrektywami UE. Przez 20 lat działalności komisji majątkowej w ręce (własność okupanta watykańskiego) przeszło ziemie, nieruchomości, warte ponad 500 mld zł. Biskup Nycz w marcu br. przekazał, że KRK w 2015 z samej tacy z mszy z niedziel z kościół w Polsce zebrał 6mld (miliardów zł) z czego prawie miliard euro zostaje przelawane do banku Watykan na utrzymanie papieża i jego świty i to beż żadnego podatku w tym również VAT. Państwo Polskie wydaje z budżetu do 11 mld zł na dofinansowanie instytucji watykańskich (zwanych potocznie katolickich). Lepiej okrada KRK nasz kraj jak kiedy komuniści.

 • Dawid

  Oceniono 1 raz -1

  Do lewaków, bo pewnie na tym portalu trochę ich jest a ja pewnie zostanę zlinczowany. Nie, marsz równości nie jest dobry. Dzisiaj równość dla wszystkich, jutro przyjmiemy uchodźców , którzy z Europy zachodniej robią czystkę rasowa tzn. coraz mniej białych , homoseksualistów , coraz więcej czarnych , idących naturalną koleją rzeczy, rozmnażając się, tworząc rodziny. Niestety, propagowanie marszu równości dąży do całkowitej naszej zagłady i podmiany etnicznej na ludzi, którzy myślą bo od małego im się mówi że nic nigdy nie jest równe. I to oni są przyszłością narodów Europy podczas gdy my znikniemy całkowicie nie pozostawiając po sobie żadnego potomstwa. Żegnajcie biali ludzie, tyle zdążyliście dobrego zrobić dla nas ale niestety własny obłęd doprowadził do zagłady 😒

 • a.k.traper

  Oceniono 7 razy -1

  Do Królowej Polski powinien każdy poddany pielgrzymkować, na Błoniach odpalić tęczowe race no i oczywiście wcześniej złożyć jakiś przekonywujące dar ołtarza.
  Mojej rodzinie nie zagrażaja rózowe jednorożce żywiące się tęczą ani chłopaczki w wypryskami.

 • tektur

  Oceniono 43 razy -1

  Im kto ma większego pie...a na punkcie homoseksualizmu tym większe prawdopodobieństwo, ze jest to ukrywanie i zwalczanie własnych ciągot. Wśród tych narodowców aż roi się od kryptogejów - Wojtków Gejrowskich
  Podobnie ma się sytuacja z najbardziej homofobiczną instytucją - kościołem katolickim, większość facetów w kieckach to homoseksualiści. Sprawdzić to można łatwo, były badania. Im mlodsz ytym to bardziej prawdopodobne - ten Międlary itp

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 19 razy -1

  Narodowcy szykują protesty - po tym, jak sobie zrobią mały blołdżobik.

 • sekret_bolka

  Oceniono 13 razy -1

  Połowa kleryków z całej Polski weźmie udział w tym marszu. A i ojczulkowie z Jasnej Góry się radują. Dajcie im spokój, Bóg jest miłosierny.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 35 razy -1

  Promocja i wspieranie pederastii powinny być zakazane prawne, gdyż homoseksualizm jest szkodliwy społecznie.
  Homoseksualiści od tysiącleci molestowali, molestują i będą molestować normalnych i zdrowych mężczyzn i młodzież w celu znalezienia sobie większej liczby partnerów.
  Homoseksualiści upowszechniają antyrodzinny styl życia.
  Homoseksualiści żądają oddawania im na wychowanie dzieci, które bezwiednie przejmują zachowania "opiekunów".

 • rasta-mw

  Oceniono 27 razy -1

  skoro faszystowskie geje z oNR mogą, to LGBT też. W dodatku Jasna Góra jest zarządzana przez ludzi o podobnych skłonnościach, wiec w czym problem? W zakłamaniu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX