W niedzielę załamanie pogody. A jaka pogoda szykuje się na koncert The Rolling Stones w Warszawie?

Koncert The Rolling Stones już w niedzielę wieczorem. W prognozach widać załamanie pogody. Raczej nie będzie dotyczyć tych, którzy wybierają się na Stadion Narodowy.

Pogoda w niedzielę, kiedy zagra zespół The Rolling Stones, może sprawić nam niemiłą niespodziankę. Jeśli wybieracie się na koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie, nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu.

Pogoda na koncert Rolling Stones - uwaga na deszcz

W niedzielę w Warszawie ma być ciepło: około 25-27 st. C. Część prognoz wskazuje, że może nastąpić niewielka zmiana pogody i spadnie deszcz. Na szczęście jeśli tak się stanie, deszcz będzie przelotny i nie powinien spowodować większych problemów.

Gorsza pogoda będzie w innych rejonach Polski.

Pogoda na niedzielę - gdzie opady i burze?

W niedzielę może popadać nie tylko na Mazowszu, ale też na Ziemi Świętokrzyskiej, Kujawach i Pomorzu Gdańskim.

Z kolei na Podkarpaciu, w Małopolsce i województwie świętokrzyskim mogą wystąpić burze, podczas których spadnie do 20 litrów deszczu na metr kwadratowy. Wiatr będzie wiał z prędkością 80 km/godz. Dla tych trzech województw IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed burzami.

W nadchodzącym tygodniu wcale nie będzie lepiej. W poniedziałek deszcz przywita mieszkańców Małopolski i Śląska. W pozostałych regionach kraju będzie pogodnie, ale tylko do wtorku. Tego dnia nastąpi załamanie pogody - ładnie będzie już tylko na Podkarpaciu. W pozostałych rejonach Polski pojawi się deszcz oraz burze. Termometry pokażą od 21 stopni na Pomorzu do 27 stopni na Podkarpaciu.

Sprawdź pogodę na interaktywnej mapie

Interaktywna mapa pokazuje pogodę wg serwisu Windy. Kolor niebieski na poniższej mapie oznacza opady. W prawym górnym rogu możesz zmienić radar opadów na pogląd temperatury lub ciśnienia.

The Rolling Stones zagrają w Polsce po raz czwarty

Koncert The Rolling Stones odbędzie się wieczorem 8 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to czwarty występ tej grupy w Polsce.

Wcześniej Stonesi zagrali w 2007 roku na warszawskim Służewcu, w 1998 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie, oraz w 1967 roku w Sali Kongresowej.

Jak dojechać na koncert i czym wrócić? Zobacz tutaj >>>

Gwałtowne zmiany w pogodzie dotarły także do Polski. Czy wiesz, jak się zachować podczas burzy z piorunami?

Więcej o: