Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją dwie osoby. Kierowca mazdy z dużą siłą wpadł na słup

Fatalny bilans ostatniej doby na drogach Lubelszczyzny. W ośmiu wypadkach zginęły trzy osoby, a 10 osób zostało rannych. Na ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie pijany kierujący mazdą stracił panowanie nad samochodem i uderzył w słup oświetleniowy. Na miejscu zginęła 45-letnia kobieta i 17-latek - pasażerowie auta.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek ok. godz. 22.30 w Lublinie. Kierujący mazdą stracił panowanie nad kierownicą, samochód zjechał na prawą stronę i uderzył w słup oświetleniowy. Z auta na zewnątrz wypadli siedzący na tylnej kanapie pasażerowie - 45-letnia kobieta i 17-latek. Oboje zginęli na miejscu. Kierujący mazdą 45-letni mężczyzna oraz 44-letni pasażer z obrażeniami trafili do szpitala. Obaj byli nietrzeźwi. Wstępnie przeprowadzone badania wykazały, że kierujący miał 0,6 promila alkoholu, a pasażer blisko 3.

 

Przed północą doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Stary Rachów w powiecie kraśnickim. Kierujący renault megane stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z drogi do rowu, a następnie uderzył w drzewo. 57-latek zginął na miejscu zdarzenia.

Sobota również zaczęła się tragicznie. Kilka minut po godz. 4 nad ranem doszło do wypadku w Niedrzwicy Dużej. 34-letni mężczyzna jechał w stronę Kraśnika. Na łuku zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca audi trafił do szpitala. Niestety 34-latka nie udało się uratować.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o: