Miał odurzać, wykorzystywać i więzić uczennice i młode kobiety. Areszt dla ratownika z Łodzi

Ratownik medyczny z województwa łódzkiego trafił do aresztu. 43-latek jest podejrzany o wykorzystanie seksualnie uczennicy po uprzednim odurzeniu jej. Mężczyzna miał też odurzyć, a następnie więzić siedem młodych kobiet.

43-letni Radosław M., ratownik medyczny i właściciel firmy transportu medycznego w Łodzi, został aresztowany na trzy miesiące. Jak podaje portal zyciepabianic.pl, mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

Mężczyzna jest podejrzany o seksualne wykorzystanie małoletniej, fotografowanie jej oraz więzienie siedmiu innych młodych kobiet.

43-letni M. został najpierw zatrzymany na wniosek Prokuratury Rejonowej w Pabianicach, a przedstawione mu zarzuty są efektem śledztwa, jakie przeprowadzono po zawiadomieniu z jednej z łódzkich szkół.

Ratownik mógł podawać środki odurzające 7 kobietom, potem miał je więzić

W szkole średniej pojawiło się podejrzenie, że ratownik medyczny podczas zajęć mógł seksualnie wykorzystywać uczennice.

- Ujawniono między innymi fotografie wskazujące na dwukrotne seksualne wykorzystanie jednej z dziewcząt. Poprzedzone to było wcześniejszym podaniem jej środka odurzającego - opowiadał portalowi zyciepabianic.pl Krzysztof Kopania, rzecznik prokuratury okręgowej w Łodzi.

W toku śledztwa ustalono też, że Radosław M. podawał dożylnie środki odurzające siedmiu innym młodym kobietom, które następnie więził w budynku swojej firmy lub w domu.

Więcej o:
Komentarze (47)
Łódzkie. Ratownik medyczny odurzał, wykorzystywał i więził kobiety
Zaloguj się
 • krikrikrikri

  Oceniono 28 razy 20

  W Łodzi jak nie pavulonem to czymś innym. Trochę bym się tam bał wezwać pogotowie.

 • 4v

  Oceniono 15 razy 15

  To jest właśnie ciemna strona tzw służby zdrowia. W szpitalach (zwłaszcza psychiatrycznych) sporo tego typu gości. Robią co chcą, chyba że jest monitoring (a nie ma przeważnie). Uważajcie, komu powierzacie swoje dzieci. Te ch...e tam są z premedytacją. To nie jest tak że gwałcą tylko księża i zboki na necie oraz w parku. Rodzina + właśnie takie coś, to jest 70-80% skali problemu.

 • marzenna56

  Oceniono 12 razy 8

  no to teraz jego wykorzystają

 • moherrr

  Oceniono 7 razy 5

  Czyli "Botoks" był oparty na faktach???

 • komuno

  Oceniono 8 razy 4

  Czegoś takiego jeszcze nie było!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX