Miał odurzać, wykorzystywać i więzić uczennice i młode kobiety. Areszt dla ratownika z Łodzi

Ratownik medyczny z województwa łódzkiego trafił do aresztu. 43-latek jest podejrzany o wykorzystanie seksualnie uczennicy po uprzednim odurzeniu jej. Mężczyzna miał też odurzyć, a następnie więzić siedem młodych kobiet.

43-letni Radosław M., ratownik medyczny i właściciel firmy transportu medycznego w Łodzi, został aresztowany na trzy miesiące. Jak podaje portal zyciepabianic.pl, mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

Mężczyzna jest podejrzany o seksualne wykorzystanie małoletniej, fotografowanie jej oraz więzienie siedmiu innych młodych kobiet.

43-letni M. został najpierw zatrzymany na wniosek Prokuratury Rejonowej w Pabianicach, a przedstawione mu zarzuty są efektem śledztwa, jakie przeprowadzono po zawiadomieniu z jednej z łódzkich szkół.

Ratownik mógł podawać środki odurzające 7 kobietom, potem miał je więzić

W szkole średniej pojawiło się podejrzenie, że ratownik medyczny podczas zajęć mógł seksualnie wykorzystywać uczennice.

- Ujawniono między innymi fotografie wskazujące na dwukrotne seksualne wykorzystanie jednej z dziewcząt. Poprzedzone to było wcześniejszym podaniem jej środka odurzającego - opowiadał portalowi zyciepabianic.pl Krzysztof Kopania, rzecznik prokuratury okręgowej w Łodzi.

W toku śledztwa ustalono też, że Radosław M. podawał dożylnie środki odurzające siedmiu innym młodym kobietom, które następnie więził w budynku swojej firmy lub w domu.

Więcej o: