Po 3 tygodniach walki o życie zmarła 17-letnia ofiara wypadku w Poznaniu

Zmarła kolejna osoba, ranna w wyniku wypadku samochodowego, który miał miejsce w nocy z 12 na 13 czerwca 2018 roku w Poznaniu, na ulicy Grunwaldzkiej. Podczas tragicznego wypadku kierowca BMW stracił panowanie nad samochodem i uderzył w słup trakcyjny.

Wypadek BMW w Poznaniu. Samochód „owinął się” wokół słupa trakcyjnego

17-letnia Ola to kolejna śmiertelna ofiara wypadku samochodowego z 12 czerwca. Była jedną z pięciu osób jadących BMW, które uderzyło w słup trakcyjny w okolicach skrzyżowania ulicy Grunwaldzkiej i Bułgarskiej w Poznaniu. Kierujący samochodem stracił nad nim kontrolę. Auto przebiło barierki ochronne, uderzyło w słup bokiem, a następnie „owinęło się” wokół słupa i rozleciało na dwie części. Kierowca stracił panowanie nad samochodem na prostym odcinku drogi. Możliwe, że młodzi ludzie wracali z zakrapianej alkoholem imprezy.

Tragiczny wypadek. 21-latek usiadł w nocy za kierownicą ciągnika. Przygniótł 18-latka do drzewa >>>

Wypadek BMW w Poznaniu. Samochód 'owinął się' wokół słupa trakcyjnegoWypadek BMW w Poznaniu. Samochód 'owinął się' wokół słupa trakcyjnego Fot. www.gloswielkopolski.pl

Wypadek w Poznaniu. 2 pasażerów BMW nie żyje

Kierowca pojazdu, 21-letni mężczyzna, mieszkaniec Poznania, zginął na miejscu wypadku. Jak podaje poznańska policja, krótki okres posiadania prawa jazdy, dodatkowo brawurowa jazda mogły mieć wpływ na to, że doszło do tego wypadku. Cztery młode osoby, które jechały razem z nim zostały ciężko ranne i zostały przewiezione do dwóch poznańskich szpitali. Pasażerami były dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn w wieku od 17 do 20 lat. Po wypadku BMW w Poznaniu 17-letnia Ola walczyła o życie przez trzy tygodnie. Przez cały ten czas nie odzyskała przytomności. Zmarła w jednym z poznańskich szpitali, do którego trafiła wraz z drugą ofiarą wypadku BMW.

Wypadek w Opolu. 10-latek usiadł za kierownicą na poligonie w Winowie. Uderzył w 7-latka >>>

Wypadek w Poznaniu. Zmarła 17-letnia pasażerka BMWWypadek w Poznaniu. Zmarła 17-letnia pasażerka BMW Fot. www.gloswielkopolski.pl

Więcej o: