Chojnice: 32-latek gwałcił 18-miesięczne dziecko. Matka miała podejrzenia, ale nic nie zrobiła

32-letni Sebastian R. został oskarżony o gwałt ze szczególnym okrucieństwem na 18-miesięcznym dziecku partnerki. Kobieta, mimo podejrzeń i obrażeń synka, pozostawiała go pod opieką Sebastiana R.

Jak informuje wrocławska "Gazeta Wyborcza", 28-latka jest matką dwóch chłopców - 5-letniego i 18-miesięcznego. Sebastiana R. poznała przez internet i po kilku miesiącach zamieszkał razem z nią i dziećmi. Oskarżony pod nieobecność matki dopuszczał się na młodszym dziecku gwałtów ze szczególnym okrucieństwem. Tak działo się przez niemal cały czerwiec.

Kobieta zauważyła obrażenia na ciele synka, ale nadal zostawiała dzieci pod opieką konkubenta. Zorientował się dopiero lekarz, który odesłał 28-latkę do szpitala, ze względu na poważne obrażenia dziecka. To placówka poinformowała prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa.

Niedługo później Sebastian R. został zatrzymany i usłyszał zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi mu 15 lat więzienia. Odpowiedzialność poniesie także matka, która pozwalała na dalsze kontakty mężczyzny z dzieckiem. Ta z kolei może spędzić za kratkami nawet 5 lat.

Dzieci trafią do rodziny zastępczej. Pokrzywdzony chłopiec nadal przebywa w szpitalu, a śledczy sprawdzają, czy R. nie krzywdził też starszego syna 28-latki.

Więcej o:
Komentarze (113)
Chojnice: 32-latek gwałcił 18-miesięczne dziecko. Matka miała podejrzenia, ale nic nie zrobiła
Zaloguj się
 • trup

  Oceniono 27 razy 23

  czapa za coś takiego powinna być bez dyskusji.

 • Zenon Komender

  Oceniono 16 razy 16

  A co miał czekać aż podrośnie? A serio.Dożywocie z celą z recydywistami! Dzień w dzień noga od stołu w odbycie.Bez litości dla gnoja...

 • def11

  Oceniono 20 razy 16

  Może w celi ktoś wyrwie chwasta

 • Trevor Trevorovsky

  Oceniono 15 razy 13

  Gwalt na 1.5 rocznum dziecku... , taki "czlowiek" , nigdy nie moze byc czescia spoleczenstwa , a trzymanie go na koszt podatnika mija sie z celem , egzekucja jest glupota , najlepiej przekazac takiego klienta do jakiejs placowki naukowej , niech go zaraza hif em czy wsczepia mu komurki rakowe , i go prubuja leczyc , jak wylecza to bedziemy mieli szczepiake , a jan nie to nikomu nie bedzie zal...

 • motyw4

  Oceniono 21 razy 13

  Seba.... i to chyba wszystko załatwia... a taki był dobry i porządny, do kościoła chodził, księdza po kolędzie wpuszczał...

 • beastiebot

  Oceniono 14 razy 10

  W więzieniu co drugi dzień będzie zaliczał gwałt ze szczególnym okrucieństwem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX