"Dobry Start". Przez awarię nie można było złożyć wniosku o 300 plus

"Dobry Start". Wczoraj wystąpiły problemy ze stroną, przez którą składa się wnioski o świadczenie. To wina zbyt dużego zainteresowania ze strony rodziców.

"Dobry Start" to program, który przewiduje jednorazowe wsparcie w wysokości 300 złotych dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Wnioski można składać od 1 lipca.

"Dobry Start". Dla kogo?

"Dobry Start" będą otrzymywać dzieci uczęszczające do szkoły do czasu ukończenia 20. roku życia. W przypadku osób niepełnosprawnych limit zostanie zwiększony do 24. roku życia. Świadczenie będzie można otrzymać bez względu na uzyskiwany dochód. Z tego wsparcia skorzystać może około 4,6 miliona uczniów.

"Dobry Start". Premier wydał decyzję >>>

Dlaczego strona nie działa?

"Dobry Start" zaliczył jak na razie fail start. O wytłumaczenie poprosiła ministerstwo stacja Polsat News. Malwina Sobiecka z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zapowiedziała, że awaria zostanie jak najszybciej usunięta. Wczoraj strona empatia.mpips.gov.pl działała, ale przejście do złożenia wniosku wywoływał błąd połączenia.

MRPiPS: Strona działa

"Zanotowaliśmy chwilowe spowolnienie wynikające z 20-krotnie zwiększonego zainteresowania składaniem wniosków online. Jest to związane z wyszukiwaniem informacji o tym jak złożyć wniosek o świadczenie Dobry start. Podkreślić należy, że wszystkie udostępnione kanały do składania wniosków działają. Wnioski wpływają na bieżąco do Jednostek. Na bieżąco również obsługiwane są ewentualnie występujące
incydenty. W MRPiPS pracuje zespół ludzi, którzy cały czas monitorują pracę systemów" - czytamy w przesłanym do redakcji portalu Gazeta.pl stanowisku.

Więcej o:
Komentarze (11)
Dobry Start. Wczoraj nie można było złożyć wniosku online
Zaloguj się
 • hatteras

  Oceniono 4 razy 4

  Zaklady pogrzebowe przyjmuuja zgloszenia w ramach programu 300+ dobry odjazd.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 4 razy 4

  Wzruszyłem się.

 • ar.co

  Oceniono 5 razy 3

  Chyba nikt się nie spodziewał, że coś przygotowane przez pisowskich nieudaczników może działać prawidłowo?

 • argentea

  Oceniono 3 razy 3

  Fail start??

 • ikar.ka

  Oceniono 3 razy 3

  Czy strony urzędowe nie mogłyby być chociaż raz przetestowane pod względem wydajności?

 • loneman

  Oceniono 1 raz 1

  Spokojnie to tylko awaria - bylejakosc i wtopy to pissowska wizytowka..

 • bergsteiger

  Oceniono 1 raz 1

  Elektroniczne faktury PGNiG za gaz są o ok 50% droższe niż za poprzednie 2 m-ce.
  Mieszkańcy podmiejskich osiedli i deweloperskich lokali ogrzewanych gazem z własnej kieszeni złożą się na "dobry start".

 • Wredna Jędza

  0

  Zastanawiam się dlaczego studenci którzy ukończyli 20 lat i studiują na uczelniach dziennych nie otrzymują żadnej pomocy od Państwa.Brak słów ...chcecie specjalistów a w ogóle ich nie wspieracie!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX