Trwa dyskusja nt. odwołania Kuchcińskiego, a Schetyna i Nitras oglądają mecz? "To była przerwa"

Joanna Lichocka pokazała zdjęcie, na którym widzimy oglądających mecz posłów PO i PiS. W tym czasie trwała debata nad odwołaniem Marka Kuchcińskiej, a przed Sądem Najwyższym odbywał się protest.

Na zdjęciu opublikowanym przez Joannę Lichocką widzimy posłów PO, m.in. Grzegorza Schetynę, Sławomira Nitrasa, Martę Goblik czy Rafała Grupińskiego. Są też posłowie PiS: Stefan Melak i Jan Świat.

"Mecz w kuluarach - to się liczy"

"Posłowie PO walczą o „wolne sądy”, a także o odwołanie marszałka Kuchcińskiego (debata w tym czasie). Mecz w kuluarach - to się liczy" - napisała na Twitterze posłanka.

Była przerwa - twierdzi posłanka

Rzeczywiście ok. godz. 20 rozpoczęła się debata debata związana z odwołaniem Marka Kuchcińskiego. Wieczorem też trwały w wielu polskich miastach manifestacje w obronie sędziów Sądu Najwyższego. Sprawę skomentowała posłanka Marta Goblik, która zwróciła uwagę, że w momencie, gdy posłowie znajdowali się kuluarach, trwała przerwa przed głosowaniem.

"Pani Poseł zapomniała wspomnieć o tym, że to była 10 minutowa przerwa przed głosowaniami... ale tak to jest jak się kreuje własną rzeczywistość" - stwierdziła Goblik.

'Mam czas i chęci, ale jeżeli chodzi o prawo to ja mogę doczytać'. Tak wybierano ławników do Sądu Najwyższego

Więcej o:
Komentarze (39)
W czasie protestu pod Sądem Najwyższym posłowie oglądali mecz
Zaloguj się
 • poppers68

  Oceniono 5 razy 1

  Bez przesady....
  Mieli wszyscy iść do łazienki na papierosa i niewychodzić całą przerwę?
  Przecież i tak celowo ustalono czas posiedzenia aby poszczególne osoby nie poszły protestować.
  Myśmy już jako społeczeństwo takie gierki przerabiali. Dodatkowe operatywnki lub spotkania w zakładach pracy aby czasem nie przyłączać się demonstracji organizowanych i zapowiadanych przez Solidarność w latach 1982-1987.
  TO JUŻ BYŁO KOCHANI BOHATEROWIE I OBROŃCY DOBREJ ZMIANY.
  I nic Wam to nie pomoże.... :)

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 17 razy 1

  Pisie w przerwie oglądają transmisję zawodów w lizaniu rowa z Torunia.

 • tilow3

  Oceniono 10 razy 0

  Po pierwsze co to za głosowanie zaplanowane w czasie protestów. Obrady o 21 godz.? bo prezes musi spać do 12? Polski parlament to żadna reprezentacja narodu! to stajnia prezesa w której wolno mu wszystko, jak w jednym rosyjskim dowcipie o kimś ważnym - na pytanie gdzie może się wysikać w parlamencie, odpowiedź padła, pan? pan może wszędzie. Skończcie więc towarzyszko Lichocka chrzanić dyrdymały i zajmij się dalszym lizaniem stóp prezesa. A co do samej opozycji .... już naprawdę brakuje słów, bo 03. 07. 2018 r. w Polsce skończyła się demokracja i skoro ktoś podejmuje się roli polityka i z tej roli się nie wywiązuje, to nie ma już żadnej nadziei na poprawę! Bo w tej chwili powinny powstawać barykady. Pisowskich bandytów należy rozliczyć i już nie przed sądami, bo te nie skażą winnych. Opozycja powinna powstać z kolan i wziąć się do roboty, taka ich rola, a nie oglądanie meczów.

 • pan.szklanka

  Oceniono 14 razy 0

  Mecz, czy przerwa, nieważne.
  Panowie oglądali TVPis.

 • fakiba

  Oceniono 12 razy 0

  Jeśli Lichocka to napisała to musi być "prawda"

 • stanislaw.sk

  Oceniono 10 razy 0

  prezes Kaczyński i wiceprezes Macierewicz oglądali retransmisje z wykopków smoleńskich i układanie kostnych puzzli WHO IS WHO?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX