"Prosimy o udostępnienie". Ktoś okradł strażaków z Kośmina, nie mogli jechać do wypadku

Około 50 tysięcy złotych - tyle, według wstępnych wyliczeń, kosztował sprzęt skradziony Ochotniczej Straży Pożarnej w Kośminie. "Prosimy o udostępnienie" - apelują strażacy.

"Straty są ogromne" - piszą na Facebooku strażacy, którzy w nocy z piątku na sobotę zostali okradzeni. Ochotnicy z Kośmina (woj. mazowieckie) nie mogli nawet wyjechać do wypadku, który wydarzył się niecałe 5 kilometrów od ich jednostki, w miejscowości Głuchów. 

Straż Pożarna: Prosimy o udostępnienie 

Z budynku Ochotniczej Straży Pożarnej zniknęły m.in. piły spalinowe, motopompy, pompa hydrauliczna, nożyce do cięcia drutu czy kosiarka. Wszystkie te sprzęty wyceniono na około 50-70 tysięcy złotych. 

CZYTAJ TEŻ:

"Złodzieje włamali się również na naszą sale. Uszkodzenia i straty są bardzo duże prosimy o udostępniania a jeśli ktoś ma jakieś INFORMACJE to bardzo prosimy o kontakt. Wspomniany sprzęt był kompletowany około 10 lat" - piszą na swoim profilu na Facebooku strażacy. I apelują: 

Prosimy udostępniać sprawcy prawdopodobnie poruszali się samochodem marki ranault początek rejestrach TK. Prosimy o udostępnienie...

Żmija zygzakowata. Gdzie występuje, jak ją rozpoznać i co zrobić, gdy ukąsi?

Więcej o: