Koncert Beyoncé i Jay-Z w Warszawie. Sobota wieczór, a przy Stadionie Narodowym korki

Tak, jak zapowiadano, w związku z dzisiejszym koncertem Beyoncé i Jaya-Z, w okolicach Stadionu Narodowego występują utrudnienia w ruchu. Wolniej jedzie się zwłaszcza Aleją Waszyngtona.

O tym, że w dniu koncertu Beyonce i Jaya-Z w stolicy kraju mogą być korki, pisało się już kilka dni przed występem małżeństwa. I faktycznie - przejazd ulicami w okolicy Stadionu Narodowego, mimo trwających już wakacji i weekendu, był przed koncertem utrudniony. Również po zakończeniu występu mieszkańcy Warszawy powinni być gotowi na korki i zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej. 

Koncert Beyonce w Warszawie. Utrudnienia i zmiany w komunikacji

Utrudnienia w ruchu

Z powodu koncertu Beyonce występują utrudnienia w ruchu w okolicach Saskiej Kępy i Powiśla. W godz. 16-19 z ruchu wyłączony był obszar pomiędzy aleją Józefa Poniatowskiego, Waszyngtona, Międzynarodową, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wałem Miedzeszyńskim. Poza tym już po koncercie policja może podjąć decyzję o zamknięciu ruchu na moście Poniatowskiego i Alei Jerozolimskich pomiędzy rondem de Gaulle’a a rondem Waszyngtona. Wówczas tramwaje inii: 7, 9, 22, 24 i 25 oraz autobusy linii: 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72 wyruszą na trasy objazdowe.

Komunikacja zastępcza

Uruchomione zostaną także dodatkowe autobusy linii 26 (Zieleniecka – osiedle Górczewska) oraz 509 (rondo Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Nowodwory i rondo Waszyngtona – aleja Waszyngtona – Gocław oraz tramwajów linii 3 (Zieleniecka – Gocławek i Zieleniecka – Annopol).

Grammy 2017. Ciężarna Beyonce i występ, który POWALIŁ fanów. Brzuch na wierzchu, triki z krzesłem... "Królowa!"