Niedziele handlowe w lipcu 2018. Czy dziś wypada niedziela handlowa? Sklepy 1 lipca

W lipcu wypadają 2 niedziele handlowe. Jedna z nich właśnie dziś - 1 lipca. Później czeka nas długa przerwa od zakupów w niedzielę.

Lipiec 2018 zaczyna się niedzielą handlową. 1 lipca będą otwarte nawet supermarkety, takie jak Tesco, Lidl, Biedronka

Kiedy niedziele handlowe w lipcu?

Jak podpowiada nam kalendarz niedziel handlowych na lipiec 2018, po 1 lipca nadejdą trzy niedziele wolne od handlu. Kolejny raz duże zakupy w niedzielę będziemy mogli zrobić dopiero 29 lipca. Do tego czasu pozostaną nam niedzielne zakupy w sieci Żabka czy na stacjach benzynowych.

1 lipca 2018 - niedziela handlowa i wyprzedaże

Dziś, 1 lipca, można więc wykorzystać okazję i na przykład zaszaleć na letnich wyprzedażach, które właśnie trwają. Jedyny minus: galerie handlowe będą na pewno pełne chętnych na takie niedzielne zakupy. Ale coś za coś. Jeśli chcemy uniknąć tłumów, lepiej zrobić zakupy w tygodniu, tyle że nie każdy ma taką możliwość.

Warto pamiętać, że w kolejnych latach niedziel handlowych będzie coraz mniej. Zakaz handlu w niedzielę wprowadzany jest stopniowo. Nowe prawo zakłada, że w 2020 r. nie będzie już niedziel handlowych, poza kilkoma wyjątkami w roku.

Niedziele handlowe 2018 - w te dni sklepy będą zamknięte

Więcej o:
Komentarze (18)
Niedziele handlowe w lipcu 2018. Czy dziś wypada niedziela handlowa? Sklepy 1 lipca
Zaloguj się
 • maaac

  Oceniono 13 razy 9

  Jestem ciekaw czy likwidacje zakazu handlu w niedziele PiS też ogłosi jako swój wielki sukces tak jak było z wycofaniem się z idiotycznej nowelizacji ustawy o IPN.

 • kamuimac

  Oceniono 11 razy 7

  tak sie konczy ręczne sterowanie społeczenstwem - cżłowiek zamiast spokojnie sobie pójsc na zakupy co niedziele musi kombinować żeby trafic na 2 niedziele w miesiącu - na szczescie jest internet i zakupy internetowe.

 • js08836

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego taki chaos z tymi handlem w niedzielę ? Kto ustalił taki grafik ? Czy nie lepiej, jak już zrobić wolne niedziele co drugi tydzień ? Wpadałyby 2 handlowe 2 nie. Osobiście jestem przeciwnikiem wolnych niedziel.

 • alima.zgali451

  Oceniono 2 razy 2

  Niedziela jest od tego, by się modlić i rzucać na tacę a wy zwyrodnialcy tylko o tych niemieckich marketach.

 • stachkaz47

  Oceniono 3 razy 1

  Poczekamy pół roku -jak datki na tacę nie wzrosną to Tadek się tak wku..wii ,że za 10 godzin USTAWA o zakazie HANDLU wycofana.
  A MATOŁUSZ Krzywousty odtrąbi swój wielki sukces .

 • karloszczewy

  Oceniono 2 razy -2

  A ja uważam że zakaz handlu w niedziele jest świetnym pomysłem i pomimo tego ze jestem przeciwnikiem PiS-u, to za to maja u mnie mały +

 • karloszczewy

  Oceniono 4 razy -4

  A ja uważam że to jest dobry pomysł aby niedziele były wolne od handlu i pomimo tego że nie jestem zwolennikiem PiS-u, to za ten zakaz mają u mnie mały +

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX