Mundial 2018. Dziś mecz Polska - Kolumbia. Gdzie obejrzeć mecz? Strefy kibica i kanały telewizyjne

Mecz o wszystko dla polskiej reprezentacji na mundialu. W niedzielę Polska zagra z Kolumbią, a wszyscy, którzy chcą dopingować biało-czerwonych, mogą to zrobić w strefach kibica. Podpowiadamy, gdzie można obejrzeć spotkanie Polska - Kolumbia (oczywiście, o ile pozwoli na to pogoda).

Mecz Polska - Kolumbia, czyli drugie spotkanie biało-czerwonych na mundialu, będzie można obejrzeć w TVP i TVP Sport o godz. 20. Oprócz tego możliwe będzie to też na stronie TVP.

Jeśli jednak nie decydujemy się na oglądanie drugiego meczu Polaków na mundialu przed telewizorem (lub wybierając transmisję na telefonie czy tablecie), można wybrać się do stref kibica, które są rozmieszczone w wielu miastach w Polsce.

Strefa kibica w Warszawie

Najbardziej interesująca, ale jednocześnie płatna, jest strefa kibica na Stadionie Narodowym. Niestety w niedzielę wszystkie bilety były już wykupione.

Nie zawodzą za to "otwarte" strefy kibica, gdzie można bez opłat oglądać mecze, otwarte są m.in. na Bemowie (amfiteatr przy ul. Raginisa), w Śródmieściu (przy Pałacu Kultury i Nauki), na Ursynowie (Kopa Cwila) czy na Woli (amfiteatr w Parku Sowińskiego).

Strefa kibica w Krakowie

Strefy kibica w dawnej stolicy są m.in. pod nową halą Cracovii (al. Focha), w Galerii Kazimierz i Galerii Krakowskiej.

Strefa kibica w Poznaniu

W Poznaniu na strefę kibica przeznaczono halę przy Dworcu Zachodnim, w której organizowane są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Strefa kibica w Gdańsku

W Gdańsku na Targu Węglowym strefa kibica funkcjonuje już od 16 czerwca i będzie tam rozstawiona do końca mundialu, niezależnie od wyniku polskiej reprezentacji. Poza meczami grupowymi biało-czerwonych, pokazane zostaną tam półfinały i finał .

Strefa kibica we Wrocławiu

Kibice z Dolnego Śląska mogą zbierać się przy Hali Ludowej we Wrocławiu. Wcześniej pojawiały się doniesienia, że w ogóle ma jej nie być - ale ostatecznie i tam powstała strefa kibica.

Strefa kibica w Szczecinie

W Szczecinie strefa kibica funkcjonuje przy ul. Szafera, gdzie mieści się Netto Arena. Telebimy rozstawione zostaną ponownie na placu przed budynkiem. Dla kibiców przewidziano 1000 miejsc siedzących i stojących.

Strefa kibica w Katowicach

Już podczas meczu z Senegalem strefa kibica przy Galerii Skarbek wypełniła się po brzegi. Czy tym razem także frekwencja dopisze?

Strefa kibica w Lublinie

W Lublinie kibice ponownie mogą oglądać mundial i występy biało-czerwonych przy stadionie Arena Lublin. Według zapowiedzi strefa ma pomieścić do 3 tys. osób.

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. Polska - Senegal. "Lewandowski wyglądał jak za kadencji Smudy i Fornalika"

Gdzie obejrzeć mecz w tv i internecie?

Więcej o: