Gdzie pada deszcz? Prognoza opadów na dzisiaj [POGODA]

Gdzie pada deszcz? Ostatnie burze przyniosły ze sobą silne ulewy oraz znaczne pogorszenie się pogody. W których rejonach Polski popada w najbliższym czasie i gdzie szukać informacji na ten temat?

Deszcze, burze z gradem i silne porywy wiatru pojawiły się wczoraj w niemal całej Polsce. Z tego powodu IMGW wydało ostrzeżenia meteorologiczne dla wszystkich województw.

Pogoda na dzisiaj

Dzisiaj czeka nas pogoda w kratkę. W całej Polsce przewidziane jest umiarkowane zachmurzenie, które spowoduje przelotne opady. Deszcz nawiedzi zachodnią część naszego kraju, skąd dojdzie na tereny warmińsko-mazurskiego. W lubuskim, na Pomorzu i na Mazurach mogą pojawić się burze. Pogodnie zapowiada się dzisiaj jedynie na terenie południowo-wschodniej Polski, na Mazowszu oraz na terenie lubelskiego. Najcieplej będzie na Podkarpaciu, gdzie termometry mają wskazać 20 stop. C. Przewiduje się dość silny wiatr, który w połączeniu z wysoką wilgocią i przelotnymi opadami sprawi, że cały dzień będzie wyjątkowo chłodny.

Gdzie pada deszcz?

Informacje na temat tego, gdzie pada deszcz, znajdziemy na wielu internetowych portalach. Prognozę pogody publikuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed alarmującymi warunkami pogodowymi.

Gdzie pada deszcz? >>>

Gdzie jest burza? >>>

Zaczął padać deszcz. To co robi ta papuga... Tego się nie spodziewaliśmy!

Więcej o: