Dramat w Warszawie. Dwie 12-latki porwał nurt Wisły. Udało się uratować tylko jedną z nich

W czwartkowe popołudnie w Warszawie dwie 12-latki weszły do Wisły. Obydwie w pewnym momencie porwał nurt, jednak udało się uratować tylko jedną z nich.

Jak donosi "Fakt", do tragedii doszło około godz. 18 w Warszawie na wysokości Kępy Tarchomińskiej (Białołęka).

Dwie dwunastoletnie dziewczynki weszły w tamtym miejscu do Wisły. Obydwie porwał nurt rzeki, a na pomoc rzucili się świadkowie, którzy zadzwonili też po pogotowie i policję. Interweniującym udało się dotrzeć do jednej z dziewczynek i wyciągnąć ją na brzeg.

Niestety nie mogli odnaleźć drugiej z 12-latek. Także służby, które pojawiły się na miejscu, nie były w stanie zlokalizować nastolatki. Dopiero po godzinie - do akcji poszukiwawczej włączyli się płetwonurkowie - odnaleziono jej ciało.

Sprawą zajęła się prokuratura, która ma ustalić przyczyny wypadku na Białołęce.

Więcej o:
Komentarze (23)
12-latka utonęła w Wiśle w Warszawie. Porwał ją nurt
Zaloguj się
 • 4v

  Oceniono 17 razy 13

  Smutne i straszne. Ja bym do Wisły może za 1000zł wszedł, oczywiście z pełną obstawą ratowników dookoła. Ale żeby za darmo wejść, ryzykując życie, to jest po prostu... przykre. Nie umiem tego inaczej nazwać.

  Co Wy ludzie widzicie w tej brudnej wodzie, jaką atrakcję, jaką przyjemność...

 • spokojniejaknawojnie

  Oceniono 12 razy 8

  Tych dziewczyn tam nie powinno być . I to jest smutne

 • Oceniono 10 razy 6

  Ja wykąpałem się w Wiśle ostatni raz bodajże pięć sześć lat temu, w pewnym momencie przepłynęła koło mnie potrzeba fizjologiczna na twardo, postanowiłem od tamtej pory do Wisły nie wchodzić

 • Lukasz R

  Oceniono 17 razy -15

  Kaczynski Duda to jest moc !! Jestescie 3x mniejszą mniejszosciä ... wykonczcie sie sami do konca niech juz ślad POwas zaginie a jak nie to zrobi to czas sesese )) zweryfikije to

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX