Mundial 2018. Gdzie obejrzeć mecze Francja-Peru i Argentyna-Chorwacja? Streamy, strefy kibica

Gdzie oglądać mecze Francja-Peru oraz Argentyna-Chorwacja, które rozpoczną się kolejno o 17:00 i 20:00 polskiego czasu? Wszyscy fani piłki nożnej szukają dziś darmowych streamów i kanałów telewizyjnych, gdzie będzie można zobaczyć transmisję z Mundialu 2018.

Mundial 2018. 21 czerwca zagrają Francja, Peru, Chorwacja i Argentyna

21 czerwca to kolejny dzień mundialowych zmagań. O godzinie 14:00 odbył się mecz Dania - Australia (grupa C, druga kolejka), który zakończył się remisem. Przed nami jeszcze dwa mecze tego dnia – o 17:00 zagrają Francuzi i Peruwiańczycy, z kolei o 20:00 Chorwaci i Argentyńczycy, w tym jeden z najpopularniejszych piłkarzy świata, Lionel Messi. Gdzie możemy zobaczyć potyczki piłkarzy?

Mundial 2018. W czasie meczu Polska-Senegal w jednej ze stref kibica kibicował Andrzej Duda wraz z Agatą KornhauserMundial 2018. W czasie meczu Polska-Senegal w jednej ze stref kibica kibicował Andrzej Duda wraz z Agatą Kornhauser Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Mundial 2018. Darmowe streamy i transmisje na żywo

Mecze Francja-Peru oraz Argentyna-Chrowacja będą transmitowane za darmo na TVP2 oraz TVP Sport. Oba piłkarskie spotkania można zobaczyć także poprzez bezpłatny stream, udostępniany przez TVP na internetowej platformie telewizji.

Mundial 2018. Donald Tusk skomentował mecz Polska-Senegal. Słowa otuchy

Mundial 2018. Strefy kibica w Warszawie

Ci, którzy wolą przeżywać piłkarskie emocje w większym gronie, mogą wybrać się do tzw. „Strefy Kibica” w swoim mieście. To specjalnie wydzielone miejsca, w których można oglądać mecze ze znajomymi, często za niewielką opłatą. Największą Strefą Kibica w Polsce jest Stadion Narodowy, w której emitowany był mecz Polska-Senegal. Ze względu na przygotowania do koncertu Beyonce, pozostałe spotkania piłkarzy transmitowane są przy bramie nr 1 stadionu. Oprócz strefy relaksu przy Stadionie Narodowym powstało jeszcze siedem stref kibica, w tym na Ursynowie, na Placu Europejskim oraz na dachu Galerii Północnej.

Mundial 2018. Strefa Kibica na Stadionie Narodowym, utrudnienia w ruchu

Mundial 2018. Strefa Kibica na Stadionie Narodowym w WarszawieMundial 2018. Strefa Kibica na Stadionie Narodowym w Warszawie Fot. Adam Stępień / Agencja Wyborcza.pl

Mundial 2018. Strefy kibica – Kraków, Łódź, Poznań

Strefy kibica popularne są także w innych miastach. W Krakowie można oglądać mecze w Galerii Krakowskiej, przed Galerią Kazimierz, w Starej Zajezdni na ul. św. Wawrzyńca oraz na hali 100-lecia Cracovii, gdzie rozstawiono olbrzymi telebim. W Łodzi Mundial 2018 możemy oglądać m.in. przy Manufakturze oraz w Porcie Łódź. W Poznaniu z kolei możemy udać się do hali, gdzie odbywają się Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Mundial 2018. Politycy komentują mecz Polska-Senegal. "Nie spuszczać nosa na kwintę"

Mundial 2018. Strefy kibica – Wrocław, Szczecin, Gdańsk

Wrocławianie długo czekali na decyzję włodarzy, dotyczącą powstania strefy kibica. Ostatecznie zdecydowano, że powstanie ona przy Hali Stulecia. W Szczecinie kibice mogą oglądać mundialowe spotkania w strefie kibica obok Netto Areny, z kolei mieszkańcy Gdańska zobaczą piłkarzy na Targu Węglowym.

Mundial 2018. Strefa Kibica przy Hali Stulecia we WrocławiuMundial 2018. Strefa Kibica przy Hali Stulecia we Wrocławiu Fot. Tomasz Pietrzyk / Agencja Wyborcza.pl

Mundial 2018. Strefy kibica – Katowice, Lublin, Rzeszów

Mieszkańcy Katowic i okolic poszukujący miejsca, w którym można obejrzeć miecz, mogą ruszyć do centrum miasta – strefa kibica została rozstawiona tuż przed Galerią Skarbek. W Lublinie kibice będą mogli spotkać się niedaleko stadionu Arena Lublin, z kolei w Rzeszowie na skwerze przy Millenium Hill.

Mundial 2018. Iranki pierwszy raz od niemal 40 lat mogły oglądać mecz na stadionie w Teheranie

Mundial 2018. Strefa Kibica w KatowicachMundial 2018. Strefa Kibica w Katowicach Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Wyborcza.pl

Więcej o: