Mundial 2018. Gdzie oglądać mecz Polska-Senegal? Strefy kibica w największych miastach w Polsce

Gdzie oglądać mecz Polska-Senegal? - to pytanie zadają sobie dzisiaj wszyscy, którzy chcą dopingować biało-czerwonych w trakcie ich debiutu na Mundialu. Podpowiadamy zatem, na którym kanale będzie można obejrzeć mecz Polska-Senegal i gdzie znajdą się największe strefy kibica.

Mecz Polska-Senegal będzie za darmo transmitowany na kanale TVP oraz na TVP Sport o godz. 17. Spotkanie będzie można obejrzeć też w Internecie poprzez bezpłatny stream udostępniany na stronie TVP.

Strefy kibica w Polsce

Strefy kibica to miejsca, w których można oglądać mundialowe rozgrywki razem ze znajomymi. Dzisiaj takie strefy dostępne będą w całej Polsce.

Stefa kibica w Warszawie

Strefa kibica w Warszawie powstanie w symbolicznym miejscu, bo na Stadionie Narodowym. Będzie to Narodowa Strefa Kibica. Przed wejściem należy zakupić bilet. Oprócz transmisji meczu planowane są liczne atrakcje w tym koncerty oraz animacje. Nie zabraknie zabaw dla najmłodszych kibiców. W sumie w samej tylko Warszawie powstanie osiem stref do kibicowania – w tym również na Ursynowie, Placu Europejskim i na dachu Galerii Północnej.

Strefa kibica na Narodowym >>>

Strefa kibica Kraków

Strefa kibica w Krakowie stanie na terenie Galerii Krakowskiej, a także przy hali 100-lecia Cracovii. Tam kibice mogą oglądać mecz na ogromnym telebimie.

Strefa kibica Łódź

Strefy kibica na spotkanie Polska-Senegal powstaną w Łodzi w kilku miejscach. Plaża przy Manufakturze, barze na słynnej Piotrkowskiej, a także Port Łódź to miejsca, w których nie zabraknie dzisiaj piłkarskich emocji.

Strefa kibica Poznań

W Poznaniu na specjalną strefę kibica przeznaczono halę, w której odbywają się Międzynarodowe Targi Poznańskie. Rozgrywki będą wyświetlane na ekranie liczącym ponad 112 metrów kw. To jednak nie wszystko – tuż obok powstaną stoiska z grillem, a także stanowiska organizowane w ramach wydarzenia Kuchnie Świata.

Strefa kibica Wrocław

Stolica dolnośląskiego długo nie mogła zdecydować się, czy na jej terenie dojdzie do utworzenia oficjalnej strefy kibica. W końcu wrocławscy kibice odetchnęli z ulgą – miejsce znajdzie się dla nich tuż przy Hali Stulecia.

Strefa kibica Szczecin

W Szczecinie strefa kibica powstanie obok budynku Netto Areny. Będzie można skorzystać z niej bez żadnych opłat. Do tego dojdą ciekawe atrakcje w rzeczywistości realnej, jak i w tej wirtualnej – jedni zmierzą się w turnieju piłkarzyków, a drudzy założą na nos okulary VR, by choć na chwilę poczuć się jak Szczęsny.

Strefa kibica Gdańsk

W Gdańsku emocje kibiców sięgną zenitu na Targu Węglowym. Rozgrywkę wyświetlaną na telebimie o powierzchni ponad 50 metrów kw. będzie mogło oglądać aż 5 tysięcy osób. Uczestników czeka specjalnie przygotowana strefa gastronomiczna.

Strefa kibica Katowice

Strefa Kibica w stolicy Śląska zostanie ustanowiona w samym centrum miasta, tuż przed Galerią Skarbek.

Strefa kibica Lublin

W Lublinie kibice będą mogli wspólnie śledzić rozgrywki tuż przy stadionie Arena Lublin. Władze miasta zdecydowały się nawet na utworzenie specjalnej linii transportu publicznego „Arena”, która dowiezie na miejsce wszystkich, którzy przywdzieją dzisiaj czerwono-białe barwy.

Strefa kibica Rzeszów

W Rzeszowie strefa kibica znajdzie się na skwerze obok Millenium Hall.

Mundial 2018. Mecz Polska - Senegal okiem polityków. Tarczyński przekonuje: "Boją się was"

Więcej o: