Wilcza Wola. Tragiczny wypadek samochodowy podczas wyprzedzania. Nie żyją dwie młode kobiety

Wilcza Wola. Dwie młode kobiety zginęły wczoraj w wypadku samochodowym. Do wydarzenia doszło w miejscowości Wilcza Wola znajdującej się na terenie województwa podkarpackiego. Do tragedii doszło podczas manewru wyprzedzania.

Do wypadku doszło w poniedziałek późnym popołudniem w Wilczej Woli, przysiółek Spie, na drodze relacji Wilcza Wola – Bojanów. Dwie kobiety jechały drogą gminną pomiędzy Wilczą Wolą a Bojanowem. 

19-latek spowodował wypadek po pijaku >>>

Wilcza Wola. Tragiczne zdarzenie

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca audi, 21-letnia kobieta, jadąc od strony Bojanowa, w trakcie wyprzedzania forda transita, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. Razem z kierującą podróżowała pasażerka - 20-letnia mieszkanka gminy Majdan Królewski. W wyniku zdarzenia obydwie kobiety zginęły.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Policjanci zabezpieczali ślady i wykonywali oględziny miejsca wypadku. Samochód, którym podróżowały kobiety, został zabezpieczony na policyjnym parkingu. 

Pomyśl, zanim wyprzedzisz lub wyminiesz inne auto. Życie człowieka jest cenniejsze niż twój pośpiech

Więcej o:
Komentarze (126)
Wilcza Wola. Dwie kobiety zginęły w wypadku samochodowym
Zaloguj się
 • smiki48

  Oceniono 33 razy 23

  i gdzie one się tak śpieszyły? Prawdopodobnie nic ich nie goniło i gdyby przyjechały 5 minut później, to nic by się nie stało.

 • batman43

  Oceniono 21 razy 19

  Wolniej. W Polsce jest społeczne przyzwolenie na zbyt szybka jazdę. Po co ryzykować. Życie mamy wszyscy jedno. Niebo nie istnieje i nie ma się do czego spieszyć.

 • antekpociecha

  Oceniono 21 razy 17

  Młoda zapewne prawko krótko. Jak wiadomo na kursach nie uczą wyprzedzać poza terenem zabudowanym bo przecież na egzaminie tego niema za to trzeba długo uczyć na placu bo to oblewają...

 • artur74

  Oceniono 20 razy 16

  Współczuję rodzinom ofiar ... lekkomyślność i brak rozwagi za kierownicą zabija... niestety

 • swerd

  Oceniono 15 razy 15

  i pomyśleć że do momentu wypadku jechały bezpiecznie, z bezpieczną prędkoscią

 • invest_pl

  Oceniono 25 razy 13

  prosta równa i wąska droga. Po wuj wyprzedzała,? Po wuj nerwowo, Po wuj się i kogoś zabiła?

 • cameel.m

  Oceniono 12 razy 12

  No to sobie przyspieszyły. Dokąd tak pędziły? Z wioski do wioski? Zaoszczędziły by na tej trasie minutę czy dwie? Zobaczcie na mapie, droga prosta jak wytyczona linijką. Za głupotę i bezmyślność płaci się czasem straszną cenę. Takie zdjęcia i opisy powinny być obowiązkową częścią kursu na prawo jazdy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX