Mundial 2018. Jaki wynik meczu Polska-Senegal? Słonica Citta z krakowskiego zoo wytypowała zwycięzcę

Mecz Polska-Senegal na mistrzostwach świata w piłce nożnej już jutro, 19 czerwca o godzinie 17:00. Czy reprezentacja polski wygra? Słonica Citta, która zamieszkuje w krakowskim zoo, wybrała swoich faworytów.

Jaki będzie wynik meczu Polska-Senegal?

Słonica Citta to słonica indyjska, mieszkająca w krakowskim ZOO. Jej opiekunowie zorganizowali dla niej krótką zabawę, w trakcie której typowała zwycięzców meczu Polska-Senegal. Zwierzę miało do wyboru trzy cytryny, przed którymi stały tabliczki oznaczające zwycięstwo Polski, remis oraz zwycięstwo Senegalu.

POLSKA - SENEGAL. Słonica typuje wynik meczu

Mundial 2018. Chcieli dotrzeć na mecz, wybrali drogę przez Donbas. Prawie wjechali na front

Citta bez zastanowienia wybrała cytrynę zwiastującą wygraną biało-czerwonych, chwilę później zjadła także cytrynę oznaczającą remis, a na sam koniec także cytrynę oznaczającą wiktorię drużyny z Senegalu. W Internecie pojawiło się kilka głosów sceptycznych, sugerujących, że na wybór słonicy wpływ miała przede wszystkim kolejność, w jakiej zostały ustawione owoce, ale większość z nas chce wierzyć, że słonica-wróżbitka tym razem na pewno się nie myli i Polska wygra mecz z Senegalem.

Mecz Polska-Senegal to pierwszy mecz biało-czerwonych. 

Na mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018 dotarła już reprezentacja Polski. Zmagania biało-czerwonych o Puchar Świata rozpoczną się meczem z Senegalem, który odbędzie się 19 czerwca o godzinie 17:00.

Mundial 2018. Senegal i co dalej?

Kolejny mecz, w trakcie którego reprezentacja Polski zagra o wyjście z grupy, to mecz Polska-Kolumbia, który będziemy mogli zobaczyć 24 czerwca o godzinie 20:00.

Polska drużyna zakończy fazę grupową meczem z reprezentacją Japonii, który odbędzie się 28 czerwca o godzinie 16:00.

Mundial 2018. Mistrzostwa świata w piłce nożnej chyba udzieliły się posłom. Spójrzcie na salę

Mundial 2018. Słonica Citta stawia na Polaków, ale Senegalczycy nie mają zamiaru poddać się bez walkiMundial 2018. Słonica Citta stawia na Polaków, ale Senegalczycy nie mają zamiaru poddać się bez walki Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Mundial 2018. Mecz Polska - Senegal okiem polityków. Tarczyński przekonuje: "Boją się was"

Więcej o: