Nieoficjalnie: Ilona Januszewska nie jest już reporterką "Wiadomości" TVP. Powodem były zdjęcia?

Ilona Januszewska, która na początku czerwca dołączyła do "Wiadomości" TVP, nie jest już reporterką programu informacyjnego Telewizji Polskiej - podaje "Wirtualna Polska".

Ilona Januszewska nie pracuje już dla "Wiadomości" TVP - informuje "Wirtualna Polska". Są to jednak doniesienia nieoficjalne. Januszewska nie skomentowała ich w rozmowie z portalem, odsyłając do biura prasowego Telewizji Polskiej, które nie zajęło dotąd stanowiska.

Według WP powodem odsunięcia Januszewskiej od pracy w "Wiadomościach" miały być zdjęcia, które publikowała w mediach społecznościowych. Januszewska dzieli się na nich m.in. sytuacjami z życia prywatnego.

 
 

"Wiadomości" TVP. Kim jest Ilona Januszewska?

Ilona Januszewska do "Wiadomości" TVP trafiła na początku czerwca z TV Republika.

 

Jak podaje branżowy portal wirtualnemedia.pl Ilona Januszewska studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, później odbyła staż w Polsacie. W Telewizji Republika prezentowała prognozę pogody.

Ilona Januszewska: "ludzie, Bóg, sport, kawa, szpilki"

Na Twitterze Ilona Januszewska tak opisywała siebie i swoje zainteresowania: "dziennikarz, prezenter tv, rodzina, miłość, ludzie, Bóg, sport, kawa, szpilki, kuchnia, dystans, media".

Na jej profilu znajdziemy m.in. zdjęcie z premierem Mateuszem Morawieckim podpisane: "Ja i Mateusz Morawiecki życzymy dobrego dnia. Pan Premier na gali Gazety Polskiej Codziennie: Polska jest i będzie piękna. Nie damy jej zniszczyć". Na Instagramie Januszewska opisywała, że lubi swoją pracę i wrzucała zdjęcia stylizacji.

Pierwszy materiał w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP Ilona Januszewska przygotowała na temat telewizji TVP ABC, kanału dla dzieci.

Z TV Republika do "Wiadomości" TVP przeszli wcześniej Michał RachońCezary Gmyz i Anita Gargas.

Krótka pamięć Magdaleny Ogórek. Twierdzi, że nigdy nie miała nic wspólnego z SLD

Więcej o: