W Augustowie ktoś ukradł porsche. Stało na parkingu przy komendzie, policja prosi o pomoc

Z policyjnego parkingu w Augustowie ktoś ukradł Porsche Cayenne. Jakby tego było mało, to auto ma rosyjskie tablice, a policjanci... proszą o pomoc w znalezieniu samochodu.

Najciemniej jest pod latarnią. Nie dość, że ktoś ukradł Porsche Cayenne, to jeszcze zrobił to... gdy auto stało na parkingu przy Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie. Policja zaapelowała o pomoc w tej sprawie.

Czarne Porsche Cayenne (rok produkcji 2010) jest na rosyjskich tablicach rejestracyjnych (X340TO77), a VIN pojazdu to WP1ZZZ92ZBLA24906.

Samochód ukradziono 12 czerwca około godz. 2.45. Porsche Cayenne było zabezpieczone na policyjnym parkingu jako dowód rzeczowy w prowadzonym postępowaniu.

W związku z kradzieżą policjanci proszę o pomoc:

Prosimy wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do pomocy w odnalezieniu pojazdu o jak najszybszy kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie pod numerem telefonu 87 564 10 00, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997.

Portal wspolczesna.pl odnotował, że to nie pierwsza kradzież na tym parkingu. W 2014 roku spod komendy ktoś ukradł fiata bravo.

W Niemczech skradziono 20 ton Nutelli. Słodki łup jest wart ponad 300 tys. złotych

Więcej o: