Sprawa Tomasza Komendy, nie żyje Dorota P. Prokuratura reaguje - już wszczęto śledztwo

Dziś wszczęto śledztwo, jutro przeprowadzona zostanie sekcja zwłok - to reakcja prokuratury po śmierci kluczowego świadka ws. Tomasza Komendy.

Prokuratura Rejonowa we Wrocławiu wszczęła śledztwo ws. śmierci jednego z głównych świadków ws. Tomasza Komendy - czytamy na stronie polsatnews.pl. W środę przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

O śmierci 58-letniej Doroty P. poinformował dziś "Fakt". Potwierdził to w rozmowie z Gazeta.pl rzecznik łódzkiej prokuratury. Zeznania kobiety miały doprowadzić do niesłusznego skazania Tomasza Komendy. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Tomasz Komenda został uniewinniony przez Sąd Najwyższy. Mężczyzna w 2004 roku został prawomocnie skazany na 25 lat więzienia za brutalny gwałt i zabójstwo 15-latki w Miłoszycach pod Wrocławiem. Komenda odsiedział niesłusznie 18 lat.

Sąd Najwyższy uniewinnił Tomasza Komendę. "Uwzględniając niebudzące wątpliwości dowody wskazujące na niewinność"

Więcej o:
Komentarze (159)
Sprawa Tomasza Komendy, nie żyje Dorota P. Prokuratura reaguje - już wszczęto śledztwo
Zaloguj się
 • antonikarcz

  Oceniono 58 razy 46

  Na odszkodowanie dla Komendy trzeba będzie wystawić na sprzedaż miejsce na Wawelu i willę na Żoliborzu, kaczyński kazali gościa skazać wyzywając go od bandziorów, zbirów i degeneratów, niech teraz płacą.
  A swoją drogą ludzie którymi posłużyli się kaczyńscy w swoich machlojach coś często puszczają ten padół.

 • baletmistrz_dmitryj

  Oceniono 46 razy 44

  Jak to bywa z „kluczowymi świadkami”, „świadkami koronnymi”, „świadkami w głośnych sprawach medialnych”, mamy do czynienia z typowym zbiegiem okoliczności, przypadkiem, zdarzeniem losowym, Dorocie P. nikt nie pomógł umrzeć, ta pani w tym futrze przyszła i w nim wychodzi.

 • superpolpol

  Oceniono 44 razy 40

  A tymczasem mini-ster Jaki grilluje kiełbaski wyborcze w Warszawie, służby pilnują pomników... a do pani zapukał seryjny samobojca...

 • alex.schmid

  Oceniono 40 razy 30

  No tak ... Gdyby wyszło na jaw, ze to ludzie Kaczyńskich przekanali świadka do takich zeznań - byłoby po wyborach dla PiS. A tak? Na szczęście służby działają ... To juz nie tylko są oszuści i złodzieje. PiS to mordercy.

 • yaspiman

  Oceniono 34 razy 30

  zaczyna się.
  przestępcy wpadli w panikę.
  każdy świadek w tej sprawie powinien otrzymać ochronę.

 • herrpietru

  Oceniono 30 razy 28

  O prosze prokuratura sprząta po niewygodnym śledztwie? Jeśli ta sprawa się nie wyjaśni.. Lepiej niech Komenda ma się na baczności, jeszcze mu ktos samobójstwo popełni.. Oby nie skończył jak Petelicki, Blida czy Lepper.

 • js08836

  Oceniono 27 razy 23

  Noviczok ? To dzieje się za PiS. Za dużo wiedziała o osobach, które wymusiły na Dorocie P. zeznania. Zaczyna zalatywać fetorem.

 • mipi1951

  Oceniono 30 razy 22

  Czekamy na wypadki nastepnych glownych swiadkow.
  W naturalna smierc trudno uwierzyc. Ktos wydal z prokuratury, lub policji rozkaz na te smierc.
  Bedzie kretactwo ,jestem pewny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX