Kim Dzong Un zwiedza Singapur. Takiego zdjęcia z wodzem chyba się nie spodziewaliście

We wtorek w Singapurze ma odbyć się spotkanie Kim Dzong Una z Donaldem Trumpem. Godziny przed tą historyczną chwilą wódz Korei Północnej zwiedza miasto-państwo i pozuje do "selfie".

Kim Dzong Un zaledwie kilka godzin przed rozpoczęciem historycznego spotkania przywódców Korei Północnej i USA zwiedzał późnym wieczorem czasu lokalnego centrum turystyczne Singapuru. Przywódca komunistycznej Korei udał się między innymi do luksusowego hotelu Marina Sands Bay, gdzie z tarasu na dachu budynku podziwiał panoramę miasta.

Kim Dzong Un zwiedza Singapur

Nieoczekiwanemu, wieczornemu spacerowi Kim Dzong Una po Singapurze towarzyszyła festiwalowa atmosfera. Przywódca komunistycznej Północy witany był przez zaskoczonych turystów. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania video, na których Kim Dzong Un pozdrawia gości wchodząc do luksusowego hotelu Marina Sands Bay. W wieczornej eskapadzie po Singapurze. Kim Dzong Unowi towarzyszył m.in. szef singapurskiej dyplomacji Vivian Balakrishnan.

Pierwsze "selfie"?

Polityk jest autorem prawdopodobnie pierwszego w historii zdjęcia „selfie” z przywódcą komunistycznej Północy. Fotografię z Kim Dzong Unem wykonaną „z ręki” zamieścił on na jednym z portali społecznościowych.

W Singapurze przebywa obecnie też Donald Trump. Prezydent USA przyleciał tam w niedzielę ok. godz. 14 czasu polskiego.

Dlaczego Trump i Kim spotykają się akurat w Singapurze?

Więcej o: