Parada Równości 2018. Google Maps przygotował miłą niespodziankę. I ułatwienie

Parada Równości w sobotę po południu przejdzie ulicami Warszawy. Google Maps trasę parady pokazuje w tęczowych kolorach.

Trasa Parady Równości wiedzie przez samo centrum Warszawy i Śródmieście Północne. Na korzystających z Google Maps czeka w sobotę ułatwienie. Nie muszą pamiętać, którędy przejdzie Parada Równości. Wystarczy, że otworzą Google Maps na centrum Warszawy. Znajdą tam trasę zaznaczoną tęczowymi barwami. Na mapach Google widnieje też godzina rozpoczęcia Parady Równości: 15.00.

Trasa Parady Równości w Google Maps

Parada Równości w Google Maps. Oto trasa Parady RównościParada Równości w Google Maps. Oto trasa Parady Równości Google Maps

Parada Równości na tęczowo też w aplikacji Google Maps na smartfonyParada Równości na tęczowo też w aplikacji Google Maps na smartfony Google Maps

Z kolei po wpisaniu w wyszukiwarkę Google hasła "parada równości", pokaże nam się tęczowy motyw.

Parada Równości w GoogleParada Równości w Google Google

Parada Równości 2018 - dokładna trasa

Parada Równości 2018 rozpocznie się o godz. 15.00 przy Rondzie ONZ w Warszawie, po czym jej uczestnicy przejdą ulicą Świętokrzyską w kierunku Parku Świętokrzyskiego, skręcą w Marszałkowską, a później w Aleje Jerozolimskie. Przy Dworcu Centralnym Parada Równości skieruje się w kierunku al. Jana Pawła II; tą ulicą przejdzie aż do al. Solidarności, po czym przez plac Bankowy wróci do Centrum.

Tuż przed Paradą Równości - w nocy z piątku na sobotę - na pl. Zbawiciela w Warszawie pojawiła się tęcza z wody i światła. Oryginalna tęcza, która kiedyś stała w tym miejscu, była stworzona z tysięcy kwiatów. Wielokrotnie była podpalana.

Więcej o: