Parada Równości 2018. Google Maps przygotował miłą niespodziankę. I ułatwienie

Parada Równości w sobotę po południu przejdzie ulicami Warszawy. Google Maps trasę parady pokazuje w tęczowych kolorach.

Trasa Parady Równości wiedzie przez samo centrum Warszawy i Śródmieście Północne. Na korzystających z Google Maps czeka w sobotę ułatwienie. Nie muszą pamiętać, którędy przejdzie Parada Równości. Wystarczy, że otworzą Google Maps na centrum Warszawy. Znajdą tam trasę zaznaczoną tęczowymi barwami. Na mapach Google widnieje też godzina rozpoczęcia Parady Równości: 15.00.

Trasa Parady Równości w Google Maps

Parada Równości w Google Maps. Oto trasa Parady RównościParada Równości w Google Maps. Oto trasa Parady Równości Google Maps

Parada Równości na tęczowo też w aplikacji Google Maps na smartfonyParada Równości na tęczowo też w aplikacji Google Maps na smartfony Google Maps

Z kolei po wpisaniu w wyszukiwarkę Google hasła "parada równości", pokaże nam się tęczowy motyw.

Parada Równości w GoogleParada Równości w Google Google

Parada Równości 2018 - dokładna trasa

Parada Równości 2018 rozpocznie się o godz. 15.00 przy Rondzie ONZ w Warszawie, po czym jej uczestnicy przejdą ulicą Świętokrzyską w kierunku Parku Świętokrzyskiego, skręcą w Marszałkowską, a później w Aleje Jerozolimskie. Przy Dworcu Centralnym Parada Równości skieruje się w kierunku al. Jana Pawła II; tą ulicą przejdzie aż do al. Solidarności, po czym przez plac Bankowy wróci do Centrum.

Tuż przed Paradą Równości - w nocy z piątku na sobotę - na pl. Zbawiciela w Warszawie pojawiła się tęcza z wody i światła. Oryginalna tęcza, która kiedyś stała w tym miejscu, była stworzona z tysięcy kwiatów. Wielokrotnie była podpalana.

Więcej o:
Komentarze (94)
Parada Równości 2018. Google Maps przygotował niespodziankę
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 53 razy 17

  Widzicie kołtuny z PiSu, nawet Google przeciwko wam :-)
  Tak, tak, nie tylko księża i prezes mają prawo do homoseksualizmu

 • cezaryk

  Oceniono 27 razy 7

  > Google Maps przygotował miłą niespodziankę.
  Dla kogo miłą, dla tego miłą.
  Piętom albo pryszczatym Bosakom pewnie żyłka pęknie.
  Nie żeby mnie to martwiło :)

 • loneman

  Oceniono 7 razy 3

  Prawactwo katokoltunskie zamiast nakupic flaszek przed "swinta" niedziela albo sie opalac pluje na ludzi ktorych zycie nie jest ich codziennoscia ani nie interesuje (niby) ich seksualnosc, cieniasy chca sie dowartosciowac ale nie maja czym popisac to innych ponizaja - bardzo to katolickie, chca byc wzorami dla pozostalych ludzi ale im znow nie wychodzi...

 • jackmike

  Oceniono 13 razy 3

  Kobiety hetero współczuję wam tych wszsystkich facetów, którzy w komentarzach piszą, że anal im się z gównem kojarzy. Chcieli dopiec LGBT, a tymczasem obnażyli się, że posuwają was z kałem w pupie. Jest to obleśne niezależnie od tego, czy Wy drogie panie lubicie się dupkami swoich facetów zajmować, czy też nie. Strona pasywna nie zasługuje na to, aby strona aktywna miała gó... w pupie. Faceci hetero - myjcie dupy! Kobitki hetero - gońcie swoich facetów pod prysznic przed każdym seksem!

 • kinlej

  Oceniono 13 razy 3

  Kolorowo maszerować to każden jeden by chciał a robić nie ma komu.

 • dryl1

  Oceniono 12 razy 2

  Stuhrowie, Janda, Cielecka, drąca yapę Stalińska już się zameldowali?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX