Ponad 100 policjantów szuka w Sanoku mężczyzny z wiatrówką. Rano postrzelił żonę

Trwa policyjna obława w Sanoku. Funkcjonariusze szukają mężczyzny, który z wiatrówki postrzelił żonę w rękę.

Jak dowiedziała się redakcja RMF24, mężczyzny szuka ponad 100 funkcjonariuszy. Miał on rano postrzelić żonę, z którą jest w trakcje rozwodu. 

W czasie obławy dwóch policjantów zostało niegroźnie rannych. Jak czytamy w "Gazecie Wyborczej", "z tyłu samochodu, którym jechał mężczyzna, był hak, który zaczepił o radiowóz". - W tym momencie mężczyzna gwałtownie ruszył do przodu, ciągnąc za sobą radiowóz przez ok. 200 metrów. Kiedy samochody się odczepiły, mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia - powiedziała "Wyborczej" rzeczniczka sanockiej policji.

Funkcjonariusze, którzy obecnie przeszukują m.in. pustostany, apelują do mieszkańców Sanoka (woj. podkarpackie) o ostrożność. Proszą, żeby nie próbować zatrzymywać mężczyzny na własną rękę.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (34)
Ponad 100 policjantów szuka w Sanoku mężczyzny z wiatrówką
Zaloguj się
 • 31.februarius

  Oceniono 11 razy 5

   "z tyłu samochodu, którym jechał mężczyzna, był hak, który zaczepił o radiowóz".

  Taki samochód miał kiedyś Bąd.
  Drzejms Bąd!

 • kaplan.raka.odbytu

  Oceniono 10 razy 4

  GTA: Sanok

 • turkiestan

  Oceniono 3 razy 3

  Jaka władza takie jej organy!!!!Osobiście zazdroszczę mieszkańcom Sanoka darmowego kabaretu w wykonaniu stada baranów w mundurach!!!Ja bym jeszcze postrzelał z korkowca w różnych miejscach.Niech biegają po mieście.Trochę sobie zady przewietrzą!!!!I pomyśleć że te eunuchy po 15 czy 25 latach takiego cyrku idą na wcześniejsze emerytury.Czego te eunuchy się boją????Moje pokolenie szło na ZOMO w sam środek zamieszek licząc się z tym że mogą mieć ostrą amunicję i jej użyć - z gołymi rekami.A tu uzbrojona banda boi się jednego faceta z wiatrówką.Właściciele firm budowlanych z Sanoka i okolić już zacierają ręce bo ta setka nieudaczników nadaje się tylko i wyłącznie do łopaty.Zapewne jeszcze w tym tygodniu dostaną zwolnienie.Przecież Policjant to musi być sprawny ,wyszkolony i inteligentny -a nie pospolity baran!!!Pracownicy pracujący w szczególnych i niebezpiecznych warunkach gdzie błąd może doprowadzić do katastrofy i skażenia całej okolicy muszą harować do 60 lat żeby dostać 70% emerytury.Gdzież tu Qqq...q Prawo i Sprawiedliwość?????

 • ajk_gierki

  Oceniono 3 razy 3

  Tak to jest kiedy zła reakcja na z pozoru drobne zdarzenie doprowadza do eskalacji konfliktu, uczmy się trzymać nerwy na wodzy

 • tumaxer

  Oceniono 12 razy 2

  Eh ci muzułmanie, żadnego szacunku dla kobiet... oh, wait.

 • frisisew

  0

  Za to im płacą z pieniędzy podatników? A złodzieja puszczają wolno bo za mała szkodliwość czynu lub żeby zaniżać statystyki o rozbojach w rejonie. Tych 100 policjantów wyrzucić z pracy dyscyplinarnie. Komendanta pierwszego, bez prawa do odprawy.

 • jebnelem

  Oceniono 8 razy 0

  No tak, nie ma to jak postrzelać do ruchomego celu. Trafiła się niebywała okazja, ogłosi się alarm i zrobi ćwiczenia a na koniec wykonanie wyroku. Facet z wiatrówką uzbrojony jest wszak i śmiertelnie niebezpieczny, pewnie mu zostało jeszcze pół pudełka śrutu. Przypomnę kilka spektakularnych akcji policyjnych:
  w Poznaniu - jeden chłopak zastrzelony, drugi na wózku do końca życia.
  w Magdalence - słynny szturm na gliniany domek
  w Warszawie - obława na tygrysa, zabity weterynarz
  w Krakowie - odurzony lekami staruszek zastrzelony w szpitalu pod schodami
  we Wrocławiu - dwoje policjantów pobiło staruszkę
  nie chce mi się więcej gadać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX