Ilona Januszewska nową reporterką "Wiadomości" TVP. Wcześniej była pogodynką

Kim jest Ilona Januszewska, nowa reporterka "Wiadomości" TVP?

Ilona Januszewska, nowa reporterka "Wiadomości" TVP, do Telewizji Polskiej trafiła z TV Republika. Jak podaje branżowy portal wirtualnemedia.pl Ilona Januszewska studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, później odbyła staż w Polsacie. W Telewizji Republika prezentowała prognozę pogody. 

Ilona Januszewska: "ludzie, Bóg, sport, kawa, szpilki"

Na Twitterze Ilona Januszewska tak opisuje siebie i swoje zainteresowania: "dziennikarz, prezenter tv, rodzina, miłość, ludzie, Bóg, sport, kawa, szpilki, kuchnia, dystans, media". Na jej profilu znajdziemy m.in. zdjęcie z premierem Mateuszem Morawieckim podpisane: "Ja i Mateusz Morawiecki życzymy dobrego dnia. Pan Premier na gali Gazety Polskiej Codziennie: Polska jest i będzie piękna. Nie damy jej zniszczyć". Na Instagramie Januszewska opisywała, że lubi swoją pracę i wrzucała zdjęcia stylizacji. 

Pierwszy materiał w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP Ilona Januszewska przygotowała na temat telewizji TVP ABC (to kanał dla dzieci).

Najbardziej znanym transferem z TV Republika był dotąd Michał Rachoń, ale z redakcji do redakcji przeszło więcej osób, np. Cezary Gmyz i Anita Gargas. 

 

Krótka pamięć Magdaleny Ogórek. Twierdzi, że nigdy nie miała nic wspólnego z SLD

Więcej o: