Tragedia w Trzebnicy. Zabił kobietę na ulicy w centrum miasta, a potem popełnił samobójstwo

Trzebnica. W mieście położonym w województwie dolnośląskim doszło wczoraj do tragedii. Mężczyzna zaatakował na ulicy swoją byłą partnerkę, a potem sam odebrał sobie życie.

Do tragedii doszło wczoraj tuż przed południem. Kobieta została zaatakowana nożem kuchennym na jednym z osiedli znajdującym się w centrum miasta między ulicą św. Jadwigi i Kościelną. Nożownik zadał jej rany, a kiedy upewnił się, że nie daje znaków życia – sam podciął sobie gardło. Gdy na miejsce przyjechało pogotowie sprawca jeszcze żył. Próbowano reanimować, jednak nie przyniosło to skutku.

Morderstwo w Trzebnicy

Jak podaje gazetawroclawska.pl zabójcą był Dariusz K., 31-letni mężczyzna, który zaatakował swoją młodszą o dziesięć lat partnerkę. Obydwoje pochodzili z Trzebnicy. Przyczyną tragicznego zdarzenia były prawdopodobnie sprawy sercowe i rodzinne. Para miała ze sobą kilkumiesięczne dziecko.

Badanie miejsca zdarzenia

Policja i prokuratura zbadała miejsce wypadku. Jak podaje portal WP – zbrodnia zostanie prawdopodobnie zakwalifikowana jako samobójstwo rozszerzone.

Więcej o: