31-latek zaatakował nożem matkę, a potem zaczął uciekać ciężarówką. Trafił w ręce policji

Policjanci zatrzymali 31-latka, który w Błędowie koło Łowicza (łódzkie) ugodził nożem swoją matkę, a potem zaczął uciekać ciężarówką przed funkcjonariuszami. Kobieta trafiła do szpitala. Mężczyzna został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem. 31-letni mieszkaniec powiatu łowickiego zaatakował nożem swoją matkę, a potem zaczął uciekać ciągnikiem siodłowym z naczepą. Śmigłowiec pogotowia ratunkowego przetransportował kobietę do szpitala.

Ciężarówka, którą jechał mężczyzna, została namierzona przez funkcjonariuszy, gdy kierowała się w stronę Łowicza. 31-latek nie chciał się zatrzymać. Policjanci oddali strzały w stronę opon pojazdu, który ostatecznie stanął na drodze wojewódzkiej w pobliżu Goleńska. Po drodze ciężarówka staranowała jeden z radiowozów.

"31-letni kierujący został zatrzymany przez łowickich policjantów. Wstępne badanie wykazało, że był trzeźwy. Zostanie mu pobrana krew pod kątem obecności w organizmie niedozwolonych substancji. Oprócz zranionej kobiety nikt nie odniósł obrażeń" - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu.

Rowerzysta z dużą siłą uderzył w miejską latarnię. Wcześniej został potrącony

Więcej o: