17-latka wypadła z okna hotelu w Kołobrzegu podczas szkolnej wycieczki. Mogła lunatykować

17-latka ze Słupska wypadła z okna hotelu podczas szkolnej wycieczki. Dziewczyna przeżyła, jest po operacji. Według lokalnych mediów nastolatka mogła wypaść podczas lunatykowania.

We wtorek 29 maja rano policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Kołobrzegu przy ul. Portowej pod hotelem leży młoda kobieta. Okazało się, że z okna wypadła 17-latka z drugiej klasy liceum w Słupsku, która przyjechała do miasta ze szkolną wycieczką.

Dziewczyna po upadku była przytomna, miała liczne obrażenia kończyn. We wtorek była operowana, a obecnie przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej - donosi "Głos Kołobrzegu".

Sprawą zajmuje się policja i prokuratura. Radio Gdańsk podaje nieoficjalne informacje, jakoby do wypadku doszło, gdy dziewczyna lunatykowała. Ta wersja nie znalazła jednak jeszcze potwierdzenia ze strony policji lub śledczych.

Dyrekcja szkoły na razie nie komentuje sprawy. - Nie udzielamy żadnych informacji. Na podstawie dyrektywy RODO odmawiam komentarza - miał usłyszeć w sekretariacie szkoły dziennikarz "Faktu".

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (45)
Kołobrzeg. 17-latka ze Słupska wypadła z okna podczas wycieczki
Zaloguj się
 • ben_akiba

  Oceniono 18 razy 14

  Nie zazdroszczę nauczycielom na takich wycieczkach. Nie dość, że 24 godziny na dobę, to i tak nie przewidzą wszystkich "lunatykowań". Po prostu fizycznie nie są w stanie tego dopilnować, bo jak? A i tak pomyje idą na nich: "gdzie był nauczyciel?"

 • stefan4

  Oceniono 20 razy 12

  Dziękuję serdecznie za zamieszczenie na początku artykułu ,,zdjęcia ilustracyjnego'' okna. Wytnę je sobie z ekranu komputera, będę nosił na sercu, a kiedykolweik najdzie mnie wątpliwość, to spojrzę, porównam -- i już będę wiedział, czy to przede mną to okno czy cos innego.

 • sthoss

  Oceniono 16 razy 12

  albo jakis kwasik i proba ucieczki przed smokiem.

 • cezaryk

  Oceniono 21 razy 11

  Po 4 piwach i połowie wina najlepiej lunatykować w stronę toalety.

 • piotrt707

  Oceniono 7 razy 5

  Zakazać maryśki !!

 • 31.februarius

  Oceniono 25 razy 5

  "17-latka wypadła z okna hotelu w Kołobrzegu podczas szkolnej wycieczki. Mogła lunatykować"

  no, z 40% -owym prawdopodobieństwem ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX