Komentarze (153)
Szczytno. Radiowóz dachował. Nie żyje policjant
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kreciarobota59

  Oceniono 6 razy 2

  Nie macie pojęcia to nie wypisujcie głupot,tragedia,a wy tu dosrywacie.

 • koenzymq10

  Oceniono 6 razy 2

  Nadmierna prędkość + ewentualnie ostre hamowanie (zwierzę, przeszkoda, whatever) i to wystarczy do fikołka.

 • pan-mario

  Oceniono 6 razy 2

  Do policji farbą się wszelkiego rodzaju nieudacznicy i wykolejeńcy. Debile którym brak inteligencji. Tylko fajnie wyglądają w serialach. A tak naprawdę powinni siedzieć w pierdlu lub u czubków. Jaki kraj taka policja. Poza tym policjanci to jak coś nie wyjdzie to chłopcy do bicia. To na nich się skupia. Nienawidzę policji. Każdego blacharza bym zabił. Podejrzewam , że tak ma większość. Tyle w opcji zaufania i szacunku. Policja to zbrojne ramię partii rządzącej. To zaprzeczenie wolności.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 2 razy 2

  Przykład idzie z Partii!

 • heliheli

  Oceniono 4 razy 2

  dzwonil porucznik Colombo i wyjasnil sprawe --- radiowoz zapier/dalal z predkoscia Mach 1

 • czeski_honza

  Oceniono 10 razy 2

  R.I.P.

 • cool2ralny

  Oceniono 1 raz 1

  Na tych drogach jest b, dużo nierówności, oraz jak wszędzie na mazurach problemy z rozpadającymi, a często pourywanymi krawędziami dróg. Przy prędkości 90 km/h która tam jest dozwolona w nocy po ciemku jest bezpiecznie tylko jadąc z dala od pobocza. Przy 120 km/h taka seryjna kijanka po wpadnięciu w wyrwę wylatuje w powietrze (koło odkleja się) i prawie nigdy nie ląduje prosto. W ułamku sekundy zmienia się kierunek jazdy, a prawa fizyki są dla wszystkich takie same - 1400kg masy nie da się oszukać w seryjnym aucie, nawet jeśli jesteś wytrawnym kierowcą i ogarniasz masę swojego bolidu... Albo zaśnięcie, do nich najczęściej dochodzi właśnie na prostej, godzina bardzo trudna dla tego co nie śpi... Kolejnych "albo" jest zapewne dużo więcej, nie nam to wyjaśniać.

 • popsuty2x

  Oceniono 5 razy 1

  Jednego mniej ;)

 • smiki48

  Oceniono 3 razy 1

  tak się kończy łamanie przepisów przez policjantów. Znakomita większość policjantów którzy stracili życie na służbie była ofiarą własnej lub kolegów bezmyślności. Łamanie przepisów przez policjantów (przez funkcjonariuszy innych służb zwłaszcza BOR ) jest nagminne. I wydaje im się, że Kubica to przy nich amator.

 • derwitz

  Oceniono 5 razy 1

  Jest to niestety oczywista tragedia dla wszystkich bliskich tego człowieka - wyrazy współczucia. Ale jakoś dziwnie zaraz nasuwa mi się typowe dla pisbolszewickiej milicji sformułowanie, które zazwyczaj jest używane w takich (i tym podobnych) okolicznościach: prowadzący pojazd nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Chyba, że były inne przyczyny tego wypadku?

 • Peter Wozniacek

  0

  ciekawe jaki byl stan techniczny pojazdu... Szkoda by bylo gdyby w pracy w budzetowce ktos zginal bo komendant musial ciac koszty bo "tez nie dostal". Tylko teoria ale auto bez powodu nie dachuje na prostej drodze.

 • zerozer52

  Oceniono 4 razy 0

  Coś tu nie kaman.

 • Juliusz Leoński

  Oceniono 4 razy 0

  Ludzie! Opanujcie się!!! Zginął człowiek, z pewnością ważny dla ludzi, których nawet nie znacie (żona, dzieci, przyjaciele...) a zamiast kondolencji tępe TROLE wylewają swoje mądrości i ferują wyroki. Wstyd! Ciekawe ilu z was pobiegnie w niedzielę do kościoła!?

  Rodzinie i przyjaciołom składam szczere kondolencje. Serce pęka...

 • bigzaganiacz

  Oceniono 8 razy 0

  Nawalony jak swinia grzal na maxa bez pasow?
  To sie nazywa wsrod tych wszarzy nie dostosowanue predkosci do warunkow jazdy

 • smiki48

  Oceniono 3 razy -1

  tak się kończy łamanie przepisów przez policjantów. Znakomita większość policjantów którzy stracili życie na służbie była ofiarą własnej lub kolegów bezmyślności. Łamanie przepisów przez policjantów (przez funkcjonariuszy innych służb zwłaszcza BOR ) jest nagminne. I wydaje im się, że Kubica to przy nich amator.

 • jerzytop

  Oceniono 3 razy -1

  N aprostym odcinku drogi samochód dachuje i dalej CICH SZA O 0420 reszy można się juz tylko domyśleć . Na pewno jedno jest pewne . Gdyby to był pracownik jadący rano do pracy lub bedący juz w niej nie było by opieki ,renty ,emerytury a może była by wiadomość ze był wczorajszy . Policjant to nie jest pierwszy lepszy kierowca .Czyli CO było powodem . A może bedzie jak z tym przedmiotem przypominającym broń i dalej nie wiem z czy PAN policjant z odległości paru metrów pomylił broń

 • popijajac_piwo

  Oceniono 3 razy -1

  Strzelać nie umio, jeździć nie umio, nawet do emerytury doczekać nie umio...

 • maras63

  Oceniono 3 razy -1

  Czytanie komentarzy przypomina, że mamy jeszcze trzeci sort. Taki Half Man Half Shit

 • flymen22

  Oceniono 3 razy -1

  Policjant musi być wyszkolony. Oszczędzanie na szkoleniu skutkuje tym, że to policjant jest zagrożeniem.

 • fctheduck

  Oceniono 11 razy -1

  Dajcie spokój, wypadki się zdarzają, nie oceniajcie jak pisowska hołota. To tragedia dla rodziny i najbliższych tego człowieka. Nie każdy policjant w Polsce jest propisowską ZOZMO-wską gnidą.

 • zigzaur

  Oceniono 13 razy -1

  Na pewno niedostosowanie i nadmierna prędkość. Ewentualnie gadanie przez radiostację podczas jazdy.
  Przydałoby się wprowadzić nową kategorię prawa jazdy. Niech się nazywa np. G jak gwizdek albo K jak kulson.

 • kreciarobota59

  Oceniono 4 razy -2

  Zginął za zasran..e 3100 netto,bo tyle zarabiają policjanci na grupach od3-5 na stanowiskach pierwszego rzutu.Kondolencje dla rodziny.MSW proszę nie zapomnieć o jego rodzinie ma się znaleźć pomoc

 • siwywaldi

  Oceniono 16 razy -2

  Ja rozumiem "miłość" wylewaną ostatnio dzięki "dobrej zmianie" na policjantów, ale nieco się pohamujcie, tym bardziej że nie podano żadnych szczegółów wypadku. Bo tu nie zginął żaden kulson-stażysta, tylko doświadczony policjant z co najmniej 15 letnim stażem.

  A przyczyn dachowania mogło być wiele, np. wystrzał opony czy wybiegający na drogę zwierzak, którego kierowca starał się ominąć. Natomiast NA PEWNO w odróżnieniu od wiejskich "miszczów", ci policjanci nie wracali z dyskoteki w chwili, gdy drzewo postanowiło akurat wyjść sobie na środek grogi

 • patatajson

  Oceniono 10 razy -6

  Oczywiście współczuję rodzinie, ale do GW - czy podawanie danych osoby trzeciej nie jest aby złamaniem przepisów RODO? Chyba, że GW ma na to zgodę rodziny tragicznie zmarłego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX