Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN24. "Coś się kończy, ale także coś zaczyna"

Bogdan Rymanowski po 17 latach pracy w TVN24 odchodzi ze stacji - dowiedział się serwis 300polityka.pl. Z kolei jak ustalił nieoficjalnie "Presserwis", zastąpi go Konrad Piasecki, który ma rozstać się z Radiem ZET.

Jak podaje 300polityka.pl Bogdan Rymanowski, prowadzący "Jeden na jeden" i "Kawa na ławę" ma w tej sprawie zamieścić oświadczenie na Facebooku.

Według "Presserwisu" Bogdan Rymanowski miałby przejść do Polsatu, ale tej informacji nie potwierdza Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki stacji.

Rymanowski już pożegnał się z widzami TVN. Ale nie zdradził, gdzie będzie pracował 

Coś się kończy, ale także coś zaczyna. Za wcześnie jeszcze, żeby mówić, co będzie dalej. Mogę jedynie zapewnić, że wciąż pozostanę sobą - napisał na Facebooku.

Na antenie TVN24 dziennikarza ma zastąpić Konrad Piasecki, który jest gospodarzem programu "Piaskiem po oczach". Według "Presserwisu" ta decyzja oznacza, że Piasecki rozstanie się z Radiem ZET, gdzie pracuje od 2016 roku (wcześniej od 1994 roku był dziennikarzem konkurencyjnej stacji RMF FM).

Bogdan Rymanowski otrzymał tytuł Dziennikarza Roku 2008.

Konrad Piasecki został Dziennikarzem Roku 2015.

Chcesz mieć najlepsze materiały z całego portalu? Wypróbuj nasz nowy newsletter >>>

TVP Info już sama nie wie, jak bronić nagród Szydło. Zobaczcie, co wymyślili tym razem

Więcej o:
Komentarze (212)
Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN24
Zaloguj się
 • jk0177

  Oceniono 82 razy 60

  Można się tyko cieszyć... "Kawa na ławę" to przykład tego, jak nie powinno się prowadzić programów publicystycznych. Zamiast wyciągać od polityków to, co najważniejsze dla widzów, p. Rymanowski zajmował się przez lata napuszczaniem jednych na drugich, żeby tylko wywołać awanturę, bo nieważne, co mówią, ważne, żeby była "kontrowersja"...

 • rabingoldblatt

  Oceniono 69 razy 45

  Biedy kandydat Jaki - kto teraz będzie w TVN24 łykał jego wynurzenia jak młody pelikan:))

 • sarna291

  Oceniono 49 razy 37

  Rymanowski idzie do polsatu bo zawsze był pisowcem, i tam jego miejsce teraz gdy polsat jest zdobyty przez pis

 • ketjow1978

  Oceniono 45 razy 37

  Bogdan w końcu otwarcie z parszywą zmianą. Brawo Bogdan!

 • wikul

  Oceniono 43 razy 35

  Rymanowski miał zawsze ciągotki propisowskie i to może potwierdzać że przechodzi do Polsatu lansującego od niedawna "nową" linie polityczną. Strata to żadna ale boję się czy to nie b

 • spyderman2

  Oceniono 44 razy 30

  polszmat teraz nadaje pisowskie kłamstwa bo TW jarosław Balbina ich szantażuje. nie warto się tam upadlać jak towarzysz ziemcow i ten gruby pulpet w tvpis, który miał schudnąć (knurski obiecał TW Balbinie) a nie schudnął (knurski jak zwykle kłamał, wie że Balbina ciemny jak jego lud)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX