Wabił na cukierki, prosił, żeby nikomu nie mówiła. 66-letni pedofil zatrzymany na Śląsku

Rybniccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dopuszczanie się innych czynności seksualnych wobec małoletniej. 66-latek wielokrotnie zwabiał dziewczynkę do swojego mieszkania, gdzie dochodziło do przestępstwa. Grozi mu do 12 lat więzienia.

66-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy po tym, jak matka małoletniej złożyła zawiadomienie. Mężczyzna miał wielokrotnie zwabiać dziewczynkę do swojego mieszkania, m.in. częstując ją słodyczami. Prosił, żeby nikomu nie mówiła o tym, co dzieje się w mieszkaniu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut wielokrotnego dopuszczania się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej 15 roku życia.

Prowadzący postępowanie śledczy wystąpili do prokuratury z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd w Rybniku przychylił się do tego wniosku i aresztował podejrzanego na trzy miesiące.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od 2 do 12 lat więzienia. To jednak nie koniec sprawy. Policjanci ustalają, jak długo trwał ten proceder i czy wykorzystywanych dzieci nie było więcej.

Więcej o:
Komentarze (28)
Wabił na cukierki. 66-letni pedofil zatrzymany na Śląsku
Zaloguj się
 • sselrats

  Oceniono 23 razy 13

  Zmarnowal sobie zycie. Mogl byc ksiedzem.

 • krystjano

  Oceniono 9 razy 5

  Ksiądz go wyspowiada i na koniec poklepją się po ramionach.

 • szaja25

  Oceniono 9 razy 3

  Mógł od proboszcza pożyczyć sukienkę, działa jak immunitet, a swoją drogą takich powinno się kastrować szpadlem na kamieniu.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 7 razy 3

  Duda ułaskawi :-)

 • shtalman

  Oceniono 4 razy 0

  A koloratkę zdjął przed przystąpieniem do perwersyjnych czynności?

 • priscilla.krolowa.pustyni

  Oceniono 6 razy 0

  Znów ci starozakonni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX