Kacper Płażyński. Przystojny kandydat na prezydenta Gdańska wziął ślub

Kacper Płażyński, kandydat PiS-u na prezydenta Gdańska w wyborach samorządowych 2018, w tę sobotę wziął ślub. Wybranką przystojnego polityka została Natalia Nitek-Płażyńska, działaczka tej samej partii, studentka psychologii, która kilka lat temu nagłośniła sprawę Hansa G.

Kacper Płażyński ma dopiero 29 lat, ale jest znany w świecie polityki. Jest on synem Macieja Płażyńskiego, wojewody gdańskiego i byłego przewodniczącego PO, który zginął w katastrofie w Smoleńsku. Kandydat na prezydenta Gdańska ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim, a swoją przygodę z polityką rozpoczął w 2015 roku.

Kacper Płażyński - działalność polityczna

Kacper Płażyński aktywnie angażuje się w sprawy społecznie. W 2016 roku sprawił, że w dzielnicy Brzeźno w Gdańsku zniesiono opłaty parkingowe. Wytoczył on również proces firmie Wiparking w tzw. "aferze parkingowej". Do niedawna mężczyzna zajmował jedno z kierowniczych stanowisk w spółce Energa w Gdańsku, która jest zarządzana głównie przez działaczy PiS-u. Na objęcie tego stanowiska nie miały wpływu sympatie polityczne, lecz doświadczenie w dziedzinie prawa gospodarczego i obsługi dużych firm – tak przynajmniej twierdzi młody adwokat. Kacper Płażyński długo nie potwierdzał pogłosek o swojej kandydaturze w wyborach samorządowych. Mimo to był obecny w mediach i często krytykował rządu dotychczasowego prezydenta Gdańska.

Ślub w Bazylice Mariackiej w Gdańsku

Kacper Płażyński wziął ślub z Natalią Nitek w zeszłą sobotę w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Sakramentu udzielił im Ireneusz Bradtke. Kandydat PiS-u na prezydenta Gdańska zawarł związek małżeński tuż przed rozpoczęciem kampanii wyborczej.

Więcej o:
Komentarze (35)
Kacper Płażyński. Przystojny kandydat na prezydenta Gdańska wziął ślub
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 13 razy 7

  Pal szesc przystojnosc malzonka i urode malzonki.

  Zastanawiajacym i zdumiewajacym dla mnie jest to, ze ludzie studjujacy, tuz po studiach, naleza do sekty psiowskiej.
  Tego nigdy nie zrozumiem! ?
  Jaki woboec tego musi byc tam, w Polsce poziom psychologii i prawa?!

  Zadna uroda, ni przystojnosc, nie pomoga w zrozumieniu tego rodzajow wyboru !
  Sorry:)

 • kataryniarski

  Oceniono 7 razy 7

  Lepszy chyba syn wlanego ojca (Płażyński), niż wnuczek własnej babci (Walentynowicz)...

  Ale że Nawrockiego nie wystawili ?

 • konigin

  Oceniono 18 razy 6

  Jak ten syn smoleński jest przystojny to ja jestem księżna Asturii.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 20 razy 6

  Przystojny? po prostu Brad Pitt Pomorza, Leonardo Di Caprio Trójmiasta :D

 • arysto13

  Oceniono 10 razy 4

  Ach ta moralność pisiaków... wybory się zbliżają, kampanię czas zacząć to i pokazówkę ciemnemu ludowi trzeba zrobić. Wszak w "jałowym i bezproduktywnym związku" prawdziwy "polak-katolik" żyć nie może! Ech ta hipokryzja i zakłamanie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX