Owsiak pokazuje wymowne zdjęcie i deklaruje: "Przekażę pieniądze na konto protestujących"

42 tysiące złotych - tyle na rzecz osób protestujących w Sejmie chce przekazać Jurek Owsiak. Żeby tak się stało, musi zostać jednak spełniony jeden warunek.

"Właśnie odebrałem wiadomość, że wydawnictwo ZNAK rozliczyło moją książkę wydaną kilka miesięcy temu. Sprzedała się dobrze i 42 tysiące złotych wpłynęło na moje konto. W całości przekazuję te pieniądze na Państwa konto, by wspomóc Was w walce" - napisał w poście skierowanym do Iwony Hartwich Jurek Owsiak. 

Ale stawia warunek. Zdaniem pomysłodawcy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Hartwich i inni protestujący w Sejmie opiekunowie osób niepełnosprawnych powinni założyć "fundację lub stowarzyszenie". Wtedy pieniądze trafią na konto.

"Szanowna Pani, ukłony ogromne!! Dla Pani i wszystkich protestujących w Sejmie. Pozostaje w ogromnym szacunku dla Wszystkich osób, które protestują" - dodał Owsiak. 

Przypomnijmy, dziś rozpoczął się już 17. dzień od kiedy niepełnosprawni i ich opiekunowie weszli do Sejmu, by wywierać presję na rządzie. Na razie nie planują opuszczać budynku. 

Więcej o:
Komentarze (224)
Owsiak przekaże pieniądze protestującym w Sejmie
Zaloguj się
 • maks1956

  Oceniono 50 razy 34

  współczuje tym niepełnosprawnym ze muszą walczyć o swoje w takich warunkach natomiast wcale nie współczuje Kaczyńskiemu ze musi chodzić o kulach

 • spyderman2

  Oceniono 46 razy 30

  a straszydło z pis gdzie pojechała na długi weekend na koszt podatnika??

 • tadian

  Oceniono 43 razy 29

  A caritas ???? Do tej pory nie rozliczyl milionów za katastrofe hali na Śląsku

 • aa1000

  Oceniono 37 razy 27

  Brawo dla pana Owsiaka, brawo dla następnych.
  Ale najbardziej zastanawiająca jest ilość zjadliwych komentarzy, nie tylko w tej kwestii.
  Sądzę, że episkopat, 25 lat wszechnauki religii w szkolnictwie polskim, powinien się solidarnie zdymisjonować [w Japonii to robią inaczej].

 • ar.co

  Oceniono 47 razy 27

  A jak tam z przekazaniem złodziejskich premii przez pisowski nie-rząd? Bo oprócz wrzasków Beci Nam-Się-Należało Szydło jakoś cicho się o tym rzekomym zwrocie zrobiło. Pieniążki dalej na kontach złodziei, a złodzieje obniżają cudze pensje.

 • Sam Sliding

  Oceniono 40 razy 26

  94 miliony dla Rydzyka było łatwo. 12 miliardów z budżetu dla Episkopatu, trochę trudniej, ale wymaga tego konkordat. Ta bolszewicka wszawica nie ma wstydu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX