Prezenter "Wiadomości" pokazał termometr w aucie. Przypadkiem pochwalił się też prędkością

Krzysztof Ziemiec chciał pokazać jak ciepło jest w okolicach Częstochowy. W chwili robienia zdjęcia miał na liczniku 120 km/h. Internauci natychmiast wytknęli prezenterowi niebezpieczne zachowanie na drodze.

"Okolice Częstochowy... Czy to już rekord?" - zapytał na Twitterze Krzysztof Ziemiec. Chodziło o temperaturę w ostatnim dniu kwietnia - 29,5 st. C. 

Prezenter zapomniał, że na desce rozdzielczej auta pojawiają się też inne wskaźniki, w tym prędkość. W przypadku Ziemca była to nie byle jaka prędkość - 120 km/h.

A gdzie koło Częstochowy jest odcinek drogi z ograniczeniem 120 km/h? Czy przy tej prędkości bezpieczne jest robienie zdjęć?
120 kmh, niskie ciśnienie w oponach i robienie zdjęć telefonem. Niezbyt odpowiedzialne.
Pisowski aparatczyk ponad prawem? 120 km/h z telefonem w ręce? Polska Policja, kiedy pan medialny funkcjonariusz dostanie wezwanie poczta?

- pisali komentatorzy z Twittera.

Dziennikarze bez pasów

Inna drogowa sytuacja z dziennikarzami TVP miała miejsce miesiąc temu. Na Twitterze pojawił się film z powrotu pracowników TVP z pucharu świata w skokach narciarskich w Planicy. Dziennikarze jechali bez zapiętych pasów, co szybko wytknęli im internauci. Czytaj więcej >>>

TVP Info już sama nie wie, jak bronić nagród Szydło. Zobaczcie, co wymyślili tym razem

Więcej o: