Motocyklista wystraszył się rządowej kolumny na sygnale. Przewrócił się tuż przed nią

Groźnie mogło skończyć się zdarzenie z udziałem kierowcy motocykla i rządowej kolumny. Wystraszony motocyklista przewrócił się na jezdni. Na szczęście nie wpadł pod rządowe auta.

Na skrzyżowaniu ul. Dobrej i Zajęczej na warszawskim Powiślu kierujący motocyklem mężczyzna miał przestraszyć się jadącej kolumny Służby Ochrony Państwa. Na zdjęciach naszego reportera widać leżący na jezdni motocykl i policjantów, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia. 

Służba Ochrony Państwa wydała oświadczenie. Podała, że "nie doszło do zetknięcia pojazdów". "Podczas przejazdu kolumny pojazdów uprzywilejowanych SOP (a wiec używających sygnałów świetlnych i dźwiękowych), w rejonie skrzyżowania ulic: Zajęcza - Dobra, wyjeżdżający z drugiej z tych ulic motocyklista najprawdopodobniej nie zauważył kolumny i, hamując gwałtownie, przewrócił się przed nadjeżdżającymi autami" - czytamy na Twitterze SOP. Funkcjonariusze piszą, że udzielili pomocy motocykliście. 

Na miejscu, oprócz policji, pojawiło się pogotowie, jednak ze wstępnych informacji wynika, że nikomu nie stało się nic poważnego.

Więcej o: