W Brzezinach dwie kobiety zaatakowały matkę z małym dzieckiem. "Dzieci rodzą dzieci!"

Najpierw zwyzywały, potem uderzyły i kopały. Młoda matka z Brzezin padła ofiarą dwóch obcych kobiet. Szuka ich policja.

24-letnia mieszkanka Brzezin pod Łodzią szła wieczorem przez park, gdy nagle rzuciły się na nią dwie obce kobiety - podaje TVN24. Najpierw zaczęły wyzywać, potem - uderzać w twarz i kopać, gdy matka przewróciła się. W końcu uciekły. 24-latka trafiła do szpitala z niegroźnymi obrażeniami. 2-letniemu dziecku nic się nie stało. 

Jaki był powód napaści? Napastniczki miały być zdenerwowane tym, że widzą młodą matkę i krzyczeć, że "dzieci rodzą dzieci". 

Poszkodowana kobieta dokładnie nie pamięta przebiegu zdarzeń. Szczegóły oraz tożsamość sprawców stara się ustalić policja. Zbierane są m.in. nagrania z monitoringu.

Według rysopisu, podanego przez 24-latkę, obie kobiety mają około 30 lat. Pierwsza - około 180 cm wzrostu; miała na sobie ciemne spodnie i żółtą koszulkę. Była - mówiła poszkodowana - "tęższa, ale nie gruba". Druga z napastniczek była niższa, ok. 175 cm wzrostu. Ma czarne włosy. Była ubrana kurtkę i czarne leginsy, a na biodrach miała "nerkę" Nike. 

Policja prosi, by wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o zdarzeniu, skontaktowały się pod numerem 112 lub 997, albo bezpośrednio z komendą policji w Brzezinach pod numerem  46 874 03 00.

Więcej o: