Naczelny "Super Expressu" rzuca redakcję dla biznesu. Będzie pracował z Adamem Hofmanem

Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny "Super Expressu" będzie prezesem i udziałowcem spółki byłego rzecznika PiS Adama Hofmana - podaje Radio ZET. Jastrzębowski tej informacji na razie nie komentuje.

Redaktor naczelny dziennika "Super Express" będzie współpracował z byłym rzecznikiem i posłem Prawa i Sprawiedliwości Adamem Hofmanem - informuje reporter Radia ZET Mariusz Gierszewski. Sławomir Jastrzębowski ma zostać prezesem i udziałowcem spółki Hofmana o nazwie R4S. Spółka zajmuje się m.in. działaniami z zakresu public relations.

- Nie komentuję - stwierdził Jastrzębowski w rozmowie z portalem Press.pl, pytany o odejście z dziennika.

Sławomir Jastrzębowski został redaktorem naczelnym "Super Expressu" w grudniu 2007 r. Wcześniej pracował m.in. w dzienniku "Fakt", "Dzienniku Łódzkim" i oddziale TVP w Łodzi.

Adam Hofman był posłem Prawa i Sprawiedliwości w latach 2005-2015. Pełnił m.in. funkcję rzecznika prasowego partii i klubu. Nie kandydował w ostatnich wyborach parlamentarnych po aferze związanej z okolicznościami rozliczenia zagranicznej podróży służbowej. Prokuratura umorzyła śledztwo, jednak Komisja Etyki Poselskiej udzieliła posłowi nagany.

Zarobił miliony, a potem wystrzelił samochód w kosmos. Jakie są dalsze plany Muska?

Więcej o: