Burmistrz ogłosił konkurs na najpiękniejszy dom. Wygrał pan Tadeusz. Zajął III miejsce

Konkurs "Mój dom na medal" w Kudowie-Zdrój ma długą tradycję. W tym roku odbyła się już VIII edycja imprezy. Jury konkursowe, mimo puli nagród w wysokości 85 tys. złotych, nie miało jednak dużo roboty - zgłosił się tylko jeden uczestnik.

"Konkurs skierowany jest do właścicieli, współwłaścicieli, wspólnot mieszkaniowych, które ze względu na swoje położenie, elementy i detale architektoniczne oraz historię i użytkowania stanowią cenny obiekt kultury materialnej Miasta Kudowa-Zdrój wart podkreślenia, upowszechnienia i ochrony" - napisali w obwieszczeniu z okazji kolejnej edycji konkursu miejscy radni.

Choć w tegorocznej odsłonie konkursu "Mój dom na medal" pula nagród wynosiła aż 85 tys. złotych - 25 tys. za I miejsce, dwie po 15 tys. za II miejsce oraz trzy po 10 tys. - zgłosił się tylko jeden uczestnik. 

Decyzją komisji zwycięzcą konkursu został pan Tadeusz, który po podliczeniu punktacji zajął dopiero trzecie miejsce i tym samy za zgłoszenie swojego domu dostał 10 tys. złotych.

Niezrażeni wynikiem organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu. Szczegóły na stronie kudowa.pl

Czekamy na Wasze opinie pod adresem: listydoredakcji@gazeta.pl

Zobacz, jak dobrze zaplanować urlop w 2018 roku i zyskać na tym prawie 2 tygodnie wolnego

Więcej o: