Poznajesz tego mężczyznę? Powiadom policję. "Złapał dziecko ręką za twarz i gardło"

Na rynku w Pucku pobite zostało dziecko. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z pomorską policją.

Do pobicia dziecka doszło 5 grudnia 2017 roku w Pucku. "Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy" - podała właśnie lokalna policja

Jak piszą, chłopie, idąc jedną z ulic Pucka, został zaatakowany przez mężczyznę. Śledczy zajmując się tą sprawą ustalili, że sprawca złapał dziecko ręką za twarz i gardło, a następnie przewrócił na ziemię. Jak ustalono, sprawcą był mężczyzna przedstawiony na poniższych zdjęciach. Uciekł z miejsca zdarzenia i dotąd nie udało się go złapać.

Policja z Pucka szuka tego mężczyznyPolicja z Pucka szuka tego mężczyzny policja w Pucku

"Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem prowadzącym sprawę pod nr tel. 58 674 52 27 albo w formie elektronicznej kpppuck@pomorska.policja.gov.pl" - apelują funkcjonariusze z puckiej komendy.

Więcej o:
Komentarze (133)
Puck. Dziecko pobite na rynku. Policja szuka tego mężczyzny
Zaloguj się
 • cubitusss

  Oceniono 54 razy 42

  Patrząc na taką grupkę dzieciaków to coś mi się wydaje, że wyglądało to tak, że jeden popisywał się przed drugim jaki to chojrak i pewnie komentowali głośno jakiś przechodniów aż jak to się mówi trafiła kosa na kamień. Niestety nie raz widzę takie dzieci błąkające się po szkole i z nudów robią podobne rzeczy ...

 • Sam Sliding

  Oceniono 45 razy 31

  Znam takich "dzieciaków" 12-14 latki. Często w grupie zachowują się zaczepnie i prowokacyjnie. Gość nie zrobił tego bez powodu. Sam byłem w podobnej sytuacji. Szło za mną 3 i rzucało we mnie jakimiś małymi szyszkami. U mnie zadziałała ostra reakcja i odeszli. Ten gó...arz się chyba stawiał, żeby zaimponować kolegom. Cytując klasyka: "rozumiem, ale nie pochwalam"

 • calmy

  Oceniono 47 razy 31

  Mam spore wątpliwości co do rzetelności opisu wydarzenia. Nie widzę dziecka na które napadł dorosły, który się nad nim znęca. widzę grupę wyrostków (w grupie raźniej) i dorosłego, który sobie nie pozwolił na to aby go zaczepiać. Jak widać na zdjęciu są świadkowie zajścia. Przepytano ich oddzielnie w.s. jego przebiegu? Od kogo wyszła inicjatywa? Kto kogo zaczepił?
  Bo jeśli jeden gó...arz postanowił się popisać przed czterema kolegami i opluł przechodnia lub go lżył, a ten nie wytrzymał i chwycił za mordę to ocena tego zdarzenia musi być odmienna..

  A redaktor miejscowej redakcji może by ruszył cztery litery i dotarł do świadków zdarzenia? Poinformował o tym kim jest i jaką opinę środowiskową ma "ofiara"? Nabijanie klikalności przy pomocy przedrukowywania komunikatów policji jest cienkie.

 • janja11

  Oceniono 26 razy 24

  A ja się zastanawiam , jak reagować na agresję takich dzieciaków? Pytam zupełnie poważnie, bo widzę grupę agresywnych smarkaczy, którym nie wolno zwrócić uwagi, bo się narażam na oskarżenie o pobicie, publikację wizerunku i ściganie poprzez ogólnopolskie media.

 • jango33

  Oceniono 23 razy 17

  Skutki wychowania bezstresowego. Czy jakieś dziecko 30 lat temu miałoby odwagę fikać do starszego?

 • pafdadik

  Oceniono 26 razy 14

  To musiał być gów.niak BWO - bardzo ważnej osobistości. Jeszcze się nie spotkałem, żeby za podniesienie za fraki zwykłego gów.niaka policja szukała sprawcy za pomocą ogolnopolskich mediów...

 • krzysiozboj

  Oceniono 30 razy 14

  Tylko pytanie, czy facet niezrównoważony świr, czy dzieciaki jakiś numer odwaliły, bo są tutaj bezkarne, tym samym faceta np jakimś tekstem sprowokowały?
  Kiedyś takie sytuacje były prostsze, dzieciak jak coś solidnego odstawił, to zaprowadzało się go do rodziców, a rodzice zazwyczaj zadbali o to, by pociecha nieco zmądrzała. Jest mi przykro, dzisiaj dorosły, szczególnie nauczyciel, boi się dzieciaków, a te doskonale o tym wiedzą.

 • Alter Ego

  Oceniono 13 razy 13

  Tak "ni stąd, ni z owąd" przewrócił jednego z pięciu gnojków? Oczywiście bardzo grzecznych gnojków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX