Tragedia pod Lublinem. Samochód spadając z nasypu kilka razy koziołkował. Nie żyje 18-latka

Tragiczny wypadek w Rudniku pod Lublinem. Kierowca volkswagena stracił panowanie nad kierownicą i spadł z nasypu. Nie żyje 18-letnia pasażerka.

Do wypadku doszło w piątek tuż przed godz. 19 w miejscowości Rudnik pod Lublinem. Jak ustalili policjanci 22-letni kierowca volkswagena jechał drogą serwisową obwodnicy od strony Pliszczyna w kierunku Elizówki. Na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą. Samochód wypadł z jezdni i zleciał z nasypu, kilkukrotnie się przy tym obracając.

Pojazdem jechały trzy osoby. 22-letni kierowca oraz o rok starszy pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Mimo reanimacji nie udało się uratować 18-letniej pasażerki. Dziewczyna zmarła na miejscu.

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności zdarzenia.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (70)
Lublin. Samochód spadł z nasypu. Nie żyje 18-latka
Zaloguj się
 • morgenroth

  Oceniono 31 razy 23

  Ciekawe kiedy ktoś zajmie się fenomenem społeczno-motoryzacyjnym, który zwie się "millenialsi za kółkiem" - chyba nigdy przedtem na drogi nie trafiło pokolenie bardziej pozbawione wyobraźni i zdolności oceny sytuacji na drodze.

 • yaspiman

  Oceniono 16 razy 16

  "Na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą". tak naprawdę, to nigdy na tą kierownicą nie panował. wcześniej durniowi się udawało. szkoda dziewczyny.

 • saiv

  Oceniono 16 razy 12

  Ten cymbał co siedział za kierownicą to zero jeśli chodzi o umiejętności kierowcy rajdowego a za takiego się uważał. Auto - typowy wiejski tuning. Z golfa V na ropę chciał wersję rajdową zrobić nie mając pojęcia że to tak nie działa. Na miejscu ojca tej dziewczyny załatwił bym mu w więzieniu codziennecw...owanie a po wyjściu urwał bym łeb.

 • hens

  Oceniono 12 razy 10

  Szkoda dziewczyny. A kierowca 22 latek..............to zapewne jeden z tych mąndrali, z UMPA UMPA w bagażniku, którzy optowali za zabieraniem praw jazdy ludziom przechodzącym na emeryturę.

 • wojtek45-1

  Oceniono 13 razy 9

  On jechał szybko, ale bezpiecznie. A ta droga wyboista była, wredna i go wyrzuciło. Co prawda amortyzatory były słabe, a opony łyse, ale wszystkiemu była winna droga, bo wyboista była i szła krzywo.

 • ministrant1-pl

  Oceniono 12 razy 8

  No proszę, gó...arzeria szaleje, zabija siebie i innych a banda kretynów chce staruszkom nie powodujących wypadków ani kolizji robić obowiązkowe i w dodatku płatne badania lekarskie. Może pomysłodawcy najpierw takie badania zrobią sobie a potem badania obowiązkowe co pół roku zrobią kierowcom w przedziale wiekowym 18-30 lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX