Rafalala zatrzymana w Warszawie. Prokuratura zajęła się szarpaniną z nastolatką

Policjanci z Komendy Stołecznej Policji zatrzymali performerkę i osobę transseksualną Rafalalę. Sprawa ma związek z udostępnionym przez nią filmem, na którym wyzywa, szarpie i oblewa kawą nastolatkę.

Jak informuje Radio Zet, policjanci zatrzymali Rafalalę we wtorek w Warszawie. Sprawą z 15-latką (niedawno dotarli do niej policjanci, by wyjaśnić zajście) zajmuje się też prokuratura.

Rafalala zamieściła nagranie w ostatni weekend na serwisie społecznościowym. Widać na nim, jak Rafalala stara się wymusić przeprosiny od nastoletniej dziewczyny, która miała się z niej śmiać. - Co cię, ku***, śmieszy?! - krzyczy. W pewnym momencie oblewa nastolatkę kawą. Szarpie ją i kontynuuje już po tym, gdy nastolatka próbowała odejść i rzuciła "przepraszam".  - Mów prawdę, ku***, przyznaj się - mówi Rafalala, po czym dziewczyna stwierdza, że chodziło o "śmieszny strój". - Idź. ku***, idiotko - rzuca na koniec.

ZOBACZ TEŻ: Beczek: Nie będę przepraszała za Rafalalę. Jest pseudocelebrytką, a nie reprezentantką osób LGBT

Brudziński: Wulgarny i agresywny transwestyta

Gdy nagranie zyskało rozgłos, sprawą zainteresował się szef MSWiA Joachim Brudziński, który komentował ją na Twitterze (wcześniej zapowiadał, że zajmie się nią policja).

"Fakt, że ktoś jest hołubionym przez celebrytów i niektóre media wulgarnym i agresywnym transwestytą nie immunizuje go przed konsekwencjach prawnymi jeżeli łamie prawo" - skomentował minister.

Czekamy na Wasze opinie pod adresem: listydoredakcji@gazeta.pl

Więcej o: