Korespondent TVP porównał polskiego polityka do prezydenta Syrii. "Jest pan moralnym dnem"

Cezary Gmyz, korespondent TVP w Berlinie, zamieścił na Twitterze zdjęcie Władysława Kosiniaka-Kamysza i porównał go do Bashara al-Assada. W bardzo ostrym tonie odpowiedział mu polityk Nowoczenej.

"Podobno Assad zgolił wąsy i wstrzyknął botoks by być nierozpoznawalnym dla amerykańskich rakiet" - żartował sobie Gmyz z wyglądu Władsława Kosiniaka-Kamysza. Zdaniem Gymza szef PSL jest podobny do Bashara al-Assasa,

Na jego wpis odpowiedział m.in. Paweł Rabiej z Nowoczesnej, który spytał pracownika Telewizji Polskiej o stosowność takich żartów, szczególnie w obliczu ostatnich bombardowań Syrii:

Pan naprawdę uważa ze porównywanie jednego z najbardziej rozsądnych i wyważonych polskich polityków z autokratą, który gnębi własny naród i używa broni chemicznej by mordować dzieci jest stosowne i śmieszne? Jeśli tak, to jest pan absolutnym moralnym dnem. Dołącz pan do Assada.

Skandaliczne wypowiedzi Gmyza

Cezary Gmyz ma na koncie wiele skandalicznych wypowiedzi. Jak chociażby tę z lipca 2017 roku, gdy napisał na Twitterze, że osoby, które będą zakłócały szczyt G20 „dostaną od policji w ryj”, a wcześniej rozważał, czy "lekki wpie*dol" nie poprawi wyników PiS-u.

W grudniu 2016 roku korespondent nie wykazał się szacunkiem ani do pracodawcy, ani do widzów, gdy relacjonował tragedię na berlińskim jarmarku świątecznym z papierosem w ustach.

Gmyz w ostatnim czasie pisał tez m.in. o 93-letnim profesorze, per "zapluty staruszek, którzy przyszedł poskrzecze"ć. Innym razem nazwał Theresę May "oszołomką" i "ohydną babą". Za to, że podejrzewa Rosjan o otrucie Siergieja Skripala.

Krótka pamięć Magdaleny Ogórek. Twierdzi, że nigdy nie miała nic wspólnego z SLD

Więcej o:
Komentarze (165)
Cezary Gmyz porównał Władysława Kosiniaka-Kamysza do Bashara al Assada
Zaloguj się
 • bacowa

  Oceniono 52 razy 44

  Cezary ,,Trotyl'' Gmyz to kwintesencja chama

  Od bydła nie ma co spodziewać się czegoś pozytywnego.

 • kzet69

  Oceniono 40 razy 34

  Gmyz to jest żywy dowód na to że po pijaku nie powinno się pisać w mediach społecznościowych... z drugiej strony Gmyz nie trzeźwieje, więc kiedy ma pisać?

 • sceptyk2009

  Oceniono 23 razy 21

  ...Gmyz przeszedł sam siebie.
  W domyśle - ''panie prezesie, ładnie im dowaliłem ?''
  Zaraz pewnie przytuli w nagrodę parę tysięcy euro
  bez przekazywania ich na ''caritas''.
  Ale widać, że takie ''mendoweszki''
  potrzebne są jego mocodawcom.

 • chi-neng

  Oceniono 23 razy 19

  Moze wreszcie kiedys ktos zajmie sie tym kretynem i mu odplaci z nawiazka, za to co czynil i nadal czynie wobec swojego narodu?!

 • va12

  Oceniono 20 razy 18

  A, to ten nawalony szmaciarz!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX